Apskatnieki spriež: Vai “Celtics” ir nepieciešams Porziņģis, lai sasniegtu NBA finālu?

14/05/2024 09:10
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola līgas (NBA) apskatnieki medija CLNS raidījumā “Garden Report” sprieduši par Kristapa Porziņģa nepieciešamību Bostonas “Celtics” komandai, lai sasniegtu finālu.

Jau vēstīts, ka Porziņģis kājas ikra muskuļa savainojuma dēļ joprojām nepiedalījās aizvadītās nakts spēlē, kurā “Celtics” viesos ar rezultātu 109:102 uzvarēja Klīvlendas “Cavaliers” komandu. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-1 vadībā ir “Celtics”. Sērijas piektā spēle notiks trešdien Bostonā. Otrā konferences pusfinālā starp Ņujorkas “Knicks” un Indiānas “Pacers” rezultāts ir neizšķirts 2-2.

“Ja “Celtics” nākamajā kārtā būs jāspēlē pret Ņujorkas “Knicks”, tad Porziņģa iztrūkums mani tik ļoti nebiedē, jo arī “Knicks” nav pieejami svarīgi spēlētāji kā Džūliuss Rendls un Mičels Robinsons. Nezinām, cik ilgi turpināsies pašreizējās sērijas, bet man patīk, kur šobrīd ir “Celtics” komanda,” izteicās apskatnieks Džošua Pavons.

“Nedomāju, ka “Celtics” nākamās sērijas sākumā ir nepieciešams Porziņģis,” atzina žurnāliste Noā Dalzela. “Ir grūti novērtēt un saprast, cik ilgi vēl Porziņģis nevarēs spēlēt, ņemot vērā situācijas, kad iepriekš citi spēlētāji guvuši tādu traumu. Viņš arī regulārās sezonas laikā izlaida vairākas spēles un nav tā, ka bez viņa uzreiz pazūd “Celtics” identitāte, bet, protams, ka rotācijas ziņā būtu vieglāk ar Porziņģi ierindā. Uzskatu, ka ar Alu Horfordu un Luku Kornetu ir pietiekami, bet, protams, ka tas nav perfekti, jo perfektais variants ir ar Porziņģi sastāvā, bet tas ir labāk nekā gaidāmajiem pretiniekiem,” norādīja Dalzela.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām