Apskatnieks atklāj, kad varētu parādīties skaidrība par “Dinamo” sastāvu

Rīgas Dinamo, sportazinas.com
Rīgas "Dinamo" | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” jau tuvākajā laikā varētu izziņot līgumu parakstīšanu ar hokejistiem, atklājis “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko.

Iepriekš apskatnieks skaidroja iemeslus, kāpēc rīdzinieki tik pasīvi uzvedas transfēru tirgū. “Esmu dzirdējis, ka Rīgai ir nauda, bet tā atnāks vēlāk. Nezinu, kā to saprast. Viņiem nav tāda pati situācija, kāda ir Minskai. Rīgas klubam tā ir labāka, bet tieši tagad viņi nevar operatīvi risināt jautājumus. Piemēram, tagad viņi saslēgs līgumus ar spēlētājiem, bet ja nauda tomēr neatnāks? Tas jau izklausās pēc tiesas procesiem, turklāt, Rīga ir Eiropas savienībā. Krievijā jūs varat kaut ko izdomāt, apmānīt – tur tā nesanāks,” teica Ševčenko pirms nedēļas.

Savukārt tagad viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka pirmos jaunumus par līgumu noslēgšanu ar spēlētājiem “Dinamo” varētu izziņot 1. jūnija.

Jau vēstīts, ka šobrīd komandas rīcībā ir pieci spēlētāji. Tie ir aizsargs Ernests Ošenieks un uzbrucēji Daniels Bērziņš, Emīls Ģēģeris, Roberts Lipsbergs un Patriks Zabusovs, liecina hokeja datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija.

Tāpat baumu līmenī ir informācija, ka “Dinamo” papildinās vairāki leģionāri – amerikānis Filips Samuelsons, kanādieši Kriss DeSousa un Endrjū O’Braiens, krievs Danils Vojevodins, soms Tomi Sallinens un dānis Frederiks Storms.

1. maijā 14 “Dinamo” hokejisti, kuru vidū ir vairāki līderi, kļuvuši par neierobežoti brīvajiem aģentiem. Tie ir vārtsargs Aleksanders Salāks, aizsargi Nerijus Ališausks, Oskars Bārtulis, Kristofers Berglunds, Sergejs Gimajevs, Mareks Djaloga, Metjū Majone un Kristaps Sotnieks, kā arī uzbrucēji Koltons Gilīss, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Ģints Meija, Miķelis Rēdlihs un Kārters Eštons.

Komandai nav arī trenera, jo pēc neveiksmīgās sezonas, kurā “Dinamo” ar 41 punktu 62 mačos ierindojās 11. vietā Rietumu konferencē, kluba vadība atlaida visu treneru sastāvu ar Ģirtu Ankipānu priekšgalā.

Mediju rīcībā esošā informācija liecina, ka “Dinamo” redzeslokā ir vairāki treneri gan no Latvijas, gan no citām valstīm un kontinentiem. Tie ir Leonīds Tambijevs, Pēteris Skudra, Vladimirs Jurzinovs, Hanss Valsons un virkne citu speciālistu no Somijas, Zviedrijas, Ziemeļamerikas, Krievijas un Slovākijas.

Savukārt “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis sarunā ar Krievijas ziņu aģentūru TASS atklāja, ka galvenā trenera jautājums tiks izskatīts pēc budžeta apstiprināšanas. “Mums ir seši kandidāti, bet ar viņiem sāksim sarunas tad, kad būsim noslēguši līgumus ar sponsoriem un būs skaidrs budžets. Nauda šajās sarunās ir viena no svarīgākajām detaļām,” pauda Savickis, piebilstot, ka sponsoru jautājums var tikt izlemts kuru katru dienu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par