Apskatnieks atklāj, kādēļ, viņaprāt, Porziņģim joprojām ir izredzes iekļūt Zvaigžņu spēlē

05/02/2024 21:42
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Marks D’Amiko paudis pārliecību, ka Kristapam Porziņģim un citam Bostonas “Celtics” spēlētājam Derikam Vaitam joprojām ir lielas izredzes iekļūt Zvaigžņu spēlē.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Porziņģis netika izraudzīts starp šī gada Zvaigžņu spēles rezervistiem, taču, visdrīzāk, Austrumu konferences sastāvā atbrīvosies divas vietas – traumēti ir Filadelfijas “76ers” un Ņujorkas “Knicks” pārstāvji Žoels Embīds un Džūliuss Rendls.

Ja kāds no potenciālajiem Zvaigžņu spēles dalībniekiem ir savainots, tad viņa aizstājēju attiecīgajā konferencē izvēlas NBA komisārs Adams Silvers. Tas nozīmētu, ka Rendlu un Embīdu būtu jāaizvieto diviem Austrumu konferences spēlētājiem. Kā uzskata D’Amiko, tad šajā gadījumā “Celtics” komanda, pateicoties savam sniegumam, praktiski ir garantējusi, ka kāds vienības spēlētājs tiks izraudzīts dalībai Zvaigžņu spēlē.

“Ņemot vērā, ka Rendls un Embīds, visdrīzāk, Zvaigžņu spēlē nespēlēs, “Celtics” ir praktiski garantējusi trešo spēlētāju šajā mačā. Vai nu Deriks Vaits, vai Kristaps Porziņģis saņems zvanu – ideālā pasaulē izsaukti tiktu viņi abi,” pauda apskatnieks.

Porziņģis šosezon devies laukumā 36 spēlēs, kurās vidēji izcēlies ar 19,6 punktiem, 6,9 atlēkušajām bumbām un 1,9 bloķētiem metieniem. Vaits atzīmējies ar caurmērā 15,7 punktiem, 4,0 atlēkušajām bumbām un 4,7 rezultatīvām piespēlēm. “Celtics” ar bilanci 38-12 ir NBA līdervienība.

“Tas ir diezgan muļķīgi, šis mačs ir joks” – ko raksta par Porziņģa netikšanu uz Zvaigžņu spēli

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām