Apskatnieks atklāj vēl vienu KHL klubu ar algu parādiem

Habarovskas Amur, sportazinas.com
Habarovskas "Amur" | Foto: Habarovskas "Amur"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Habarovskas “Amur” nav norēķinājies ar spēlētājiem par aprīli, ziņo “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko.

Iepriekš tika minēti trīs problemātiskie klubi – Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Podoļskas “Vityaz” vienība, kur spēlētājiem nav samaksāta daļa no algas, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak”, kur hokejisti nav saņēmuši daļu no prēmijām un bonusiem, kā arī Minskas “Dinamo”.

Vakar Baltkrievijas kluba vadība apstiprināja, ka visi parādi ir dzēsti un jauno sezonu komanda sagaida bez neizpildītajām finansiālām saistībām pret hokejistiem. Tomēr “parādnieku” sarakstu papildinājis “Amur”, kur nav samaksāta puse no algas par aprīli.

Habarovskas vienība saskarās ar naudas problēmām jau sezonas laikā, kas ietekmēja arī komandas sniegumu. Kad parādi tika samaksāti, “Amur” sāka spēlēt krietni labāk un rezultātā finišēja vien divu punktu attālumā no Gagarina kausa zonas.

Tikmēr situācija ar “Vityaz” ir visai nopietna, jo klubam ir ne tikai parādi, bet arī problēmas ar arēnu. “Nav atrisināts arī Podoļskas arēnas īres jautājums, kurā spēlē komanda,” ziņo “Telegram” kanāls “Hockey without spectators”. “Pēc mums pieejamās informācijas, šobrīd pastāv iespēja, ka “Vityaz” var izlaist nākamo KHL sezonu.

Iepriekš kļuva zināms, ka gaidāmo KHL sezonu izlaidīs Vladivostokas “Admiral”, jo Piejūras apgabala vadība pieņēma lēmumu novirzīt profesionālām sportam paredzēto finansējumu novirzīt citiem mērķiem.

Pagaidām dokumentus dalībai 2020./2021. gada sezonā iesniegušas 23 komandas, kuru starpā arī Rīgas “Dinamo”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par