Apskatnieks Bertāna savulaik izmantoto treniņu metodi sauc par stulbāko lietu, ko jebkad dzirdējis

01/04/2024 19:33
Nokopēts
Dāvis Bertāns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Raiens Rusillo cita insaidera Bila Simonsa podkāstā kā vienu no lietām, par kurām viņš šosezon uzzinājis, minēja latviešu basketbolista Dāvja Bertāna savulaik izmantoto treniņa metodi.

Bertāns pirms pārcelšanās uz NBA spēlēja vairākos Eiropas klubos, no kuriem viens bija Serbijas grands Belgradas “Partizan”. Kā pirms pāris gadiem atklāja pats Bertāns, tad tieši Serbijā viņš nonāca pie trenera, kurš savulaik viņam licis pielietot vairākas savdabīgas treniņu metodes, kā, piemēram, mest pāri paceltai slotai, mest tālmetienus ar dārza cimdiem vai aizsiet aci.

Informācija par dārza cimdu izmantošanu nesen nonāca pie ietekmīgā NBA apskatnieka Rusillo.””Hornets” spēles tiešraidē uzzināju, ka Bertāns savulaik ar savu treneri no Latvijas (patiesībā no Serbijas – aut.) veica metienu treniņus ar dārza cimdiem, līdz viņš iemeta 10 tālmetienus pēc kārtas, jo treneris uzskatīja, ka vingrinājumi, ko viņš pildīja ASV, bija pārāk viegli. Šo es varētu pievienot sarakstā pie visstulbākajām treniņu metodēm, ko jebkad esmu dzirdējis,” teica Rusillo, kamēr Simonss pasmējās, ka tas šosezon latvietim nav palīdzējis.

Bertāns šosezon 36 spēlēs Oklahomasitijas “Thunder” un Šarlotas “Hornets” sastāvā izcēlies ar vidēji 6,2 punktiem. Viņš trāpījis 38,7% jeb 60 no 155 tālmetieniem.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām