Apskatnieks: “Blue Jackets” Merzļikinu neaizmainīs, bet tas nenozīmē, ka viņi nemeklēs vēl vienu vārtsargu

22/06/2024 20:22
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Gaidāmajā starpsezonā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” mēģinās piesaistīt vēl vienu vārtsargu, pārliecināts “The Athletic” žurnālists Ārons Porclains.

Jau vēstīts, ka maija beigās “Blue Jackets” par ģenerālmenedžeri nozīmēja Donu Vodelu. Viens no viņa lielākajiem izaicinājumiem ir vārtsargu līnijas sakārtošana, jo pagaidām Elvja Merzļikina sniegums neatbilst viņa līguma vērtībai. Tajā pašā laikā Vodels atzīst, ka aizmainīt latvieti ir faktiski neiespējami.

“Būsim godīgi, neviens šo līgumu neiemainīs. Neviens,” teica Vodels. “Tad ir jautājums, kāpēc neizpirkt līgumu? Jo tā būtu sešus gadus ilga līguma izpirkšana, un jau trešajā, ceturtajā, piektajā vai sestajā gadā tev vajadzēs brīvu vietu algu griestos. Tāpēc šīs divas opcijas tiek izslēgtas,” teica Vodels vienā no nesenām intervijām.

“Būsim godīgi, neviens šo līgumu neiemainīs” – Kolumbusas ĢM apstiprina Merzļikina palikšanu

Tikmēr Porclains ir pārliecināts, ka Kolumbusa meklēs citus variantus vārtsargu līnijas pastiprināšanai. “Tas, ka Elvi nevar neizmainīt, nenozīmē, ka Vodels nemēģinās izpētīt vārtsargu tirgu. Tas novestu pie “pārpildītās mājas” – brīvais aģents, Merzļikins un Danīls Tarasovs ar vienvirziena līgumu. Taču tas pastiprinātu līniju, par kuru ir lielākā jautājuma zīme sastāvā,” raksta žurnālists.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām