Apskatnieks: Bļugeram ir augsts hokeja intelekts, bet pietrūkst muskuļu

Teodors Bļugers, sportazinas.com
Teodors Bļugers | Foto: NHL

Pitsburgas sporta portāla “DKpittsburghsports” apskatnieks Deivs Molinari pauda savu viedokli par Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” uzbrucēju Teodoru Bļugeru.

Iepriekšējā sezonā latviešu hokejists debitēja NHL, aizvadot 28 spēles regulārajā sezonā un vēl vienu maču Stenlija kausā. Savā pirmajā gadā pasaules spēcīgākajā līgā Latvijas izlases spēlētājs guva sešus vārtus un atdeva četras piespēles.

“Bļugers ir loģisks kandidāts Meta Kolena aizvietošanai (kurš noslēdza karjeru, sportazinas.com) ceturtās maiņas centrā, bet viņš var spēlēt arī malā,” uzskata žurnālists. “28 spēles ir pārāk mazs nogrieznis secinājumiem. Taču 44,8% uzvarēto iemetienu ir pamats uztraukumam. Tāpat viņam noderētu nedaudz pieaudzēt muskuļus, ka arī vajadzētu vairāk mest pa vārtiem. Jo iepriekšējā sezonā viņam bija vien 33 metieni 28 mačos,” turpina apskatnieks.

“Viņa stiprā puse ir tas, ka Bļugers var spēlēt dažādās pozīcijās un dažādās maiņās. Teodoram ir augsts hokeja intelekts un laba darba ētika,” uzbrucēju slavē Molinari.

Par vienu no problēmām varētu kļūt Pitsburgas galvenā trenera Maika Salivana neuzticība jaunajiem spēlētājiem. “Izskatās, ka sākumā viņš negribēja dot Bļugeram lielāku spēles laiku. Turpinājumā uzbrucējam izdevās pārvarēt trenera aizspriedumus, bet nav zināms, kādu lomu Salivans ir gatavs atvēlēt Bļugeram šosezon,” neziņā ir žurnālists.

Jau ziņots, ka šovasar “Penguins” pagarināja sadarbību ar Bļugeru, noslēdzot divu gadu vienvirziena līgumu. Katrā no divām sezonām uzbrucējs nopelnīs 750 tūkstošus ASV dolāru (ap 663 tūkstošiem eiro).

Molinari sagaida no latviešu hokejista lielāku palīdzību komandas biedriem. “Viņam vajadzētu biežāk izdarīt rezultatīvās piespēles, jo vidēji viens asists 6,5 spēlēs debijas sezonā ir par maz. Ja Bļugers varēs uzņemties Kolena pienākumus un varēs spēlēt mazākumā, tad viņa parakstīšanu var uzskatīt par labu darījumu,” viedokli pauda apskatnieks.

“Liels jautājums, vai Teodors ir gatavs kļūt par stabilu ceturtās maiņas centru, un vai viņš ir gatavs demonstrēt tādu sniegumu, lai palielinātu savu lomu komandā?” noslēdza Molinari.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par