Apskatnieks: Bļugers savu vietu “Penguins” rindās ir nopelnījis

Teodors Bļugers, sportazinas.com
Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () komandas Pitsburgas “Penguins” ceturtās maiņas centrs gaidāmajā sezonā būs Latvijas izlases uzbrucējs , pārliecināts ir “The Athletic” apskatnieks Džošs Johe, kurš specializējas tieši “pingvīnu” komandas analīzē.

Vakar vēstījām, ka Bļugers ar “Penguins” vienojies par jaunu divu gadu līgumu, kurš būs vienvirziena, tādējādi, hokejists daudz nezaudēs finansiāli, ja tiks nosūtīts uz Amerikas hokeja līgu.

“Bļugers sevi godam pieteicis kā ceturtās maiņu centru. Ņemot vērā, ko redzējām no viņa pagājušās sezonas beigās, šo vietu viņš ir nopelnījis,” raksta apskatnieks, norādot, ka, visticamāk, Bļugers ceturto maiņu veidos kopā ar malejiem uzbrucējiem Brendonu Tanevu un Dominiku Simonu.

“Krosbijs, Malkins, Gencels, Galčenjaks, Makans, Rasts, Hornkvists un Bjugstads ir neaizskaramie spēlētāji sastāvā. “Penguins” neaizmainīja Mātu pret Dominu Kahunu, lai viņš būtu rezervists, tādēļ arī viņu varam pieskaitīt pie šiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka Simonam vai Zakam Astonam-Rīsam naksies spēles vērot no malas. Treneru štābam patīk Simons, tādēļ, domāju, ka sezonu uzsāks tieši viņš,” turpināja, ieskicējot ceturtās maiņas izskatu Johe.

Apskatnieks uzskata, ka vienības pirmo maiņu veidos Džeiks Gencels, Sidnijs Krosbijs un Braiens Rasts, kamēr otrais uzbrucēju trijnieks būs: Malkins centrā, bet pa malām Džareds Makans un komandas jaunpienācējs Alekss Galčenjaks. Vienības trešajā maiņā paredzetā vieta raženajam centram Nikam Bjugstadam, bet pa malām spēlēs Vācijas izlases uzbrucējs Kahuns un pieredzējušais zviedrs Patriks Hornkvists.

“Penguins” pagarina līgumu ar Bļugeru

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par