Kristaps Porziņģis | Foto: Bostonas "Celtics"
Ziemeļamerikas medija “The Atheltic” žurnālists Džareds Veiss paudis viedokli par Kristapa Porziņģa sniegumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Bostonas “Celtics”.
“Lielākā daļa no karjerām ir viļņveidīgas. Porziņģis ir izcils spēlētājs un gan viņam, gan komandai bija nepieciešams laiks, lai saprastu, kā maksimāli [lietderīgi] viņu izmantot. Šosezon atbilde ir vienkārša – viņš atrodas tik saspēlētā un sabalansētā komandā, ka uz viņu praktiski netiek izdarīts spiediens, kas liktu izkāpt no komforta zonas. Kristapam reti jādara lietas, kuras viņam neizdodas,” pārliecināts apskatnieks.
“Ņemot vērā to, cik labi viņš spēlēja Vašingtonā pagājušajā sezonā, es nevaru neuzdot jautājumu – kas notiktu ar Porziņģa karjeru, ja viņš paliktu Dalasā un beidzot būtu vesels. Dalasā ir krietni labāki veidotāji, kuri būtu neapturami kopā ar Porziņģi. Bostonā mēs redzam, ka viņš palīdz tādiem spēlētājiem kā Džeisons Teitums un Džeilens Brauns. Viņi ir labi veidotāji, bet ne tāda līmeņa basketbolisti, kā Luka Dončičs un Kairijs Ērvings,” uzsver žurnālists.
“Kristaps, iespējams, zināja, ka, paliekot Vašingtonā, viņš varēs demonstrēt Zvaigžņu spēles līmeņa sniegumu. Iespēja krāt labu statistiku bija pārāk daudzsološa. Bet Porziņģis izdarīja labu izvēli, jo viņš joprojām demonstrē līdzīgus skaitļus, bet kļuvis krietni efektīvāks.”
Šosezon latvietis laukumā gājis 36 spēlēs, atzīmējoties ar vidēji 19,6 punktiem un 6,9 atlēkušajām bumbām.