Apskatnieks: Celt Porziņģa vērtību būtu labākais scenārijs visām iesaistītajām pusēm

24/03/2021 10:47

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Tims Kato uzskata, ka, lai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībai būtu iespēja nepieciešamības gadījumā aizmainīt Kristapu Porziņģi, tai jāstrādā pie latvieša vērtības palielināšanas.

Sezonas laikā parādījās informācija, ka “Mavs” varētu iesaistīt liepājnieku maiņas darījumā, savukārt starp kandidātēm tika minētas tādas vienības kā Vašingtonas “Wizards” un Goldensteitas “Warriors”. Vēlāk gan Dalasas galvenais treneris Riks Kārlails, gan kluba īpašnieks Marks Kjūbans šo informāciju noraidīja.

Tajā pašā laikā ESPN žurnālists Tims Makmahons apgalvoja, ka līgas komandu “ofisa” cilvēki lielākoties ir pārliecināti, ka liepājnieks ir pieejams maiņai. “Lai arī Kjūbans un Kārlails nolieguši, ka tiek apsvērta Porziņģa aizmainīšana, tomēr NBA komandu pārstāvji ir lielākoties pārliecināti, ka viņš ir pieejams maiņai.”

“Kristapa cena nav palielinājusies kopš brīža, kad “Mavs” viņu ieguva maiņas darījuma rezultātā. Dalasas palīdzība Porziņģim viņa vērtības palielināšanā ir labākais scenārijs visām iesaistītajām pusēm pat tajā gadījumā, ja komanda tiešām vēlēsies aizmainīt Kristapu. Šāds gājiens ļautu “Mavs” prezentēt Porziņģi kā centrālo elementu maiņas darījumā ar kādu citu līgas zvaigzni. Pašlaik šāds variants nav iespējams,” raksta Kato.

Šosezon Porziņģis laukumā gājis 26 mačos, kuros viņš izcēlies ar vidēji 19,7 punktiem, 8,6 atlēkušajām bumbām, 1,3 piespēlēm un 1,6 blokiem. Ar 22 uzvarām 41 spēlē “”Mavericks ieņem astoto pozīciju Rietumos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/05/2021 08:12

Nepārspējamais Vestbruks kļūst par visu laiku labāko “triple-double” vācēju, Bertāns “uguņo” pēdējā ceturtdaļā komandas neveiksmē (VIDEO)

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, bet Rasels Vestbruks kļuva par “triple-double” bagātāko spēlētāju līgas vēsturē, viņu pārstāvētajai Vašingtonas “Wizards” ciešot…