Apskatnieks: Cilvēki ir aizmirsuši, ka Porziņģis ir sasodīts vienradzis

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: twitter.com/dallasmavs

Ziemeļamerikas medija “The Ringer” dibinātājs un prestižais basketbola apskatnieks Bils Simonss savā podkāstā izteicies, ka cilvēki ir aizmirsuši, cik kvalitatīvs spēlētājs ir .

“Domāju, ka “Mavericks” ir reāla “play-off” pretendente,” izteicās Simonss, kurš pilnībā piekrīt viedoklim, ka cits “Mavericks” spīdeklis Luka Dončičs ir viens no spēlētājiem, ap kuru būtu saprātīgi būvēt pārējo komandu. “Dalasā ir daži spēlētāji, kas man patiešām patīk, piemēram, Delons Raits, Džeilens Bransons, Tims Hārdavejs un Sets Karijs. Jāsaka, ka Karija trīspunktu metienu statistika ir šokējoši laba – varētu teikt, ka izcilā līmenī.”

“Manuprāt, Porziņģis nav spēlējis tik ilgi, ka cilvēki jau paspējuši aizmirst, ka viņš ir sasodīts vienradzis,” noteica Simonss, kurš atsaucās uz savulaik Porziņģim piešķirto iesauku, kuru viņam iedeva līgas superzvaigzne Kevins Durants. “Viņš ar saviem auguma parametriem spēj veiksmīgi darboties aizsardzībā un izpildīt trīspunktniekus.”

Tikmēr Simonsa viesis Džo Hauss nepiekrita, ka “Mavs” varētu nākamsezon cīnīties par vietu “play-off”. “Viņš basketbolu nav spēlējis 12 mēnešus. Tu uzskati, ka spēlētājs, kuram ir tāda traumu vēsture, būs galvenais dzinējspēks, lai ievilktu “Mavs” izslēgšanas spēlēs? Kurš ir viņu trešais labākais spēlētājs?” jautājumu Simonsam uzdeva Hauss. “Domāju, ka Sets Karijs,” atbildēja Simonss. “Tāpat uzskatu, ka Dončičs ir nākamais MVP.”

Tikmēr cits Simonsa viesis Raiens Rasilo nav pārliecināts, ka Porziņģis ir pietiekami gatavs pilnai sezonai. “Nedomāju, ka “Mavs” iekļūs izslēgšanas spēlēs un iemesls tam ir Porziņģis. “Man viņš patīk, bet neesmu drošs, ka viņš visu sezonu iztiks bez traumām.”

Apskatnieki arī uzskata, ka Sanantonio “Spurs” sastāva jaudas ziņā palikusi tādā pašā līmenī, tomēr pēc viņu domām Rietumu konferences pastiprināšanās dēļ “Spurs” var neiekļūt izslēgšanas turnīrā. Tāpat Simonss ir liels Dāvja Bertāna fans, kurš jau iepriekš ar humora piegaršu izteicies, ka nav redzējis, ka latvietis kādreiz būtu aizmetis bumbu garām grozam.

“Nevaru sagaidīt, kad Bils Simonss sāks runāt par to, ka “Spurs” kļuvusi vājāka Bertāna aiziešanas dēļ,” ar ironiju sacīja Rasilo, kuru papildināja Simonss. “Sanantonio spēlē veco laiku basketbolu un jāsaka, ka jebkura labā lieta kādreiz beidzas. Paskatieties uz viņu perimetra spēlētājiem – Demarē Kerols un Rūdijs Gejs.. tas ir brutāli un man tas nepatīk. Jāsaka godīgi, ka man pietrūkst Bertāns.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par