Apskatnieks: Dončiča sniegums ir nepieņemams, viņš ir iemesls, kāpēc “Mavs” nevar uzvarēt

13/06/2024 10:58
Nokopēts
Luka Dončičs

Ziemeļamerikas medija ESPN apskatnieks Braiens Vaindhorsts izteicies, ka Luka Dončiča spēle ir nepieņemama un viņš ir galvenais iemesls, kāpēc Dalasas “Mavericks” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā nonākuši iedzinējos ar 0-3

Jau vēstīts, ka “Celtics” komanda trešdien bez latvieša Kristapa Porziņģa sastāvā svinēja uzvaru NBA inālsērijas trešajā mačā un jau piektdien var nodrošinot čemptiontiulu. Bostonieši viesos ar rezultātu 106:99 uzveica “Mavericks” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0. Dončičam šajā duelī 27 punkti, sešas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles, kā arī sešas personīgās piezīmes.

“Luka nokrita uz zemes nepieņemamā situācijā, esot ar piecām piezīmēm četras minūtes līdz pamatlaika beigām. Un viņš uzreiz vēršas pie soliņa, lai pārliecinātu, ka jāpieprasa trenera izaicinājumus,” norādīja Vaindhorsts. “Lai uzvarētu Lukam jāizmanto viss tas, kas notiek šajā finālsērijā. Viņa spēle aizsardzībā ir nepieņemama.”

“Viņš ir lielākais caurums aizsardzībā. “Celtics” nepārtraukti viņam uzbrūk un tieši tāpēc viņi ir vadībā sērijā. Luka tikai visu laiku lūdzas pie tiesnešiem. Viņi ir arī viņam lūguši, runājuši ar viņu, lai viņš izturas ar cieņu pret arbitriem,” izteicās apskatnieks. “Viņš ir izcils spēlētājs, viņš tik daudz lietas dara labi un komanda ir šeit, jo viņš to paveic. Taču šajās spēlēs viņa sniegums ir nepieņemams un viņš ir iemesls, kāpēc “Mavericks” nevar uzvarēt.”

“Viņam tam ir jātiek pāri. Tas, ka viņš izgāja no spēles un vainoja tiesnešus, parāda, ka viņš nav ne tuvu, lai tiktu tam pāri,” atzina Vaindhorsts. “Varbūt vasaras laikā kāds sakārtos viņu, jo neviens līdz šim “Mavericks” komandā un viņa dzīvē to nav izdarījis. Tas, kur šobrīd atrodas “Mavericks” – viņi nekad nebūs uzvarētāju pusē ar trofeju, ja neuzlabos šos savas spēles aspektus.”

Dončičs: Nevarējām spēlēt fiziski… Sešas piezīmes NBA finālā?

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām