Apskatnieks: Dončičs ir neapmierināts ar Porziņģa rīcībām ārpus laukuma

29/06/2021 10:03

Respektablais Dalasas sporta apskatnieks Maiks Fišers savā publikācijā aprakstījis iemeslus, kāpēc starp Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” spēlētājiem Kristapu Porziņģi un Luka Dončiču varētu būt sliktas savstarpējās attiecības.

“Galvenais stāsts ir par to, kā “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans un jaunais organizācijas ģenerālmenedžeris Niko Herisons, kā arī galvenais treneris Džeisons Kids un varbūt arī Hosē Huans Barea, rīkosies šajā komandas superzvaigžņu saspīlēto attiecību situācijā,” raksta Fišers. “Porziņģis vēlas būs zvaigzne ar vienādiem pienākumiem, bet tas ir viņu nostādījis uz nepareizā ceļa, jo, pēc viņa domām, “Mavs” ir viņu ierobežojuši.”

“Dončičs ir neapmierināts un domā sliktu par Porziņģa rīcībām ārpus laukuma,” vēsta žurnālists. “Atceraties, kad Porziņģis pārkāpa noteikumus un izslēgšanas spēļu laikā aizgāja uz naktsklubu Losandželosā? Dalasas organizācija izlikās, ka par to tikai pasmejas, bet Dončičs par to pat nesmīkņāja.” Kā norāda Fišers, tad Bareas galvenais uzdevums pēc pievienošanās treneru korpusam varētu būt mēģināt abus basketbolistus saliedēt.

37 gadus vecajam Baream ir ciešas attiecības ar organizāciju, ieskaitot arī “Mavs” līderi Luku Dončicu. Kad abi vēl plecu pie pleca cīnījās NBA laukumos, viņi viens ar otru brīvi sazinājās spāņu valodā un uzturēja labas attiecības ārpus laukuma. Arī Herisonam ir labas attiecības ar “Mavs” līderi Dončiču. Viņš 2019. gadā spēlēja lielu lomu, lai pārliecinātu Dončiču pievienoties “Jordan Brand” kopienai. Ne viens vien NBA klubs mēģināja iegūt Herisonu savā paspārnē, bet “Mavs” izvirzījās viņa prioritāšu saraksta augšgalā. 20 gadus strādājot “Nike”, viņam izveidojušies plaši kontakti NBA vidē, raksta ESPN.

Savukārt 48 gadus vecais Kids trenera karjeru uzsāka 2013. gadā, kļūsot par Bruklinas “Nets” stūrmani. Gadu vēlāk gan viņš pievienojās Milvoki “Bucks”, šo klubu trenējot līdz 2018. gadam, kad speciālists tika atlaists no amata, jo “Bucks” sezonu bija sākusi ļoti nepārliecinoši ar 23 uzvarām un 22 zaudējumiem. 2019. gadā Kids nonāca Losandželosas “Lakers” paspārnē, kur kā Frenka Vogela asistents aizcīnījās līdz savam karjeras otrajam NBA titulam, bet pirmajam trenera pozīcijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….