Apskatnieks: Elvis domā, ka ir jābūt labākajam katrā mačā, bet NHL tas vienkārši nav reāli

03/10/2023 18:00
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālists Ārons Porclains sarunā ar “Sporta Studiju” vērtējis Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargu Elvi Merzļikinu.

“Noteikti, ka kaut kas ir jāmaina pēc pagājušās sezonas,” izteicās apskatnieks. “Viņš bija starp sliktākajiem NHL vārtsargiem. Tas nav mans viedoklis, tas ir statistisks fakts. 87,6% atvairījumi ir ļoti daudz zem pieņemama skaitļa. “Blue Jackets” bija nepieciešams mainīt vidi apkārt Elvim, jo iepriekšējā sezona nebija tika slikta tikai viņa vainas dēļ.”

“Komanda iztērējusi daudz naudas, lai uzlabotu aizsardzības līniju,” atzina Porclains. “Aizsardzībai, kas spēlē kopā ar Elvi šosezon, vajadzētu būt kontrolētākai, paredzamākai un spējīgākai. Protams, ka arī tas Elvim palīdzētu. Pārējais ir atkarīgs no viņa paša.”

Elvim ir sajūta, ka viņam ir jābūt labākajam spēlētājam katrā mačā. Džons Tortorella [iepriekšējais “Blue Jackets” galvenais treneris] viņam uzsvēra atkal un atkal, ka nav jāuzvar katrā spēlē. Protams, ka visi vēlas vinnēt katru reizi, bet citreiz vajag vienkārši būt labai spēlei un ļaut pārējiem spēlēt. Katru maču nav jābūt supervaronim. Domāju, ka Elvis vēlas šo atbildību un vēlas būt superzvaigzne, bet NHL tas vienkārši nav reāli. Citreiz var vienkārši atvairīt dažus visai parastus metienus un ar to pietiks. Citā reizē atkal vārtsargam ir jāizvelk spēle, bet tas nevar notikt katru dienu.”

Viņš ir ļoti priecīgs, ka Latvijai izcīnīja medaļu PČ bez viņa. Tas man šķita patiesi,” atklāja žurnālists. “Viņš bija patiešām laimīgs, jo viņam, protams, valstsvienībā spēlē draugi. Tā ir viņa valsts, karogs un viņš atbalstīs Latviju vienmēr. Viņam bija sajūta, ka daudz cilvēku viņa komentāru par to, ka Latvijas izlasē viņam nemaksā, izmantoja nepareizi. Nedomāju, ka Elvis būtu bijis gatavs spēlēt PČ. Viņš bija izsmelts pēc sezonas un viņa pārliecība bija iedragāta. Viņam noteikti bija nepieciešama pauze.”

“Būsim godīgi, ka “Blue Jackets” iepriekšējā sezonā nebija laba komanda. Tā nebija vieglākā vienība, kur spēlēt vārtsargam. Pretiniekiem tika dotas ļoti daudz vārtu gūšanas iespējas, vieglas iespējas, tāpēc atkārtošos, ka Elvim ir jābūt labākam.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
2.6
3.2
2.8
4.75
5.25
1.48
1.8
4.2
3.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām