Apskatnieks: Es gaidīju lielāku cīņu no “Dinamo”, bet, ja jums vārtos spēlē Gaļimovs…

20/11/2020 11:58
Staņislavs Gaļimovs

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko dalījās iespaidos par vakardienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēli starp Rīgas “Dinamo” un Maskavas “Dynamo”, kurā rīdzinieki cieta sagrāvi ar 1:6.

Pēc diviem periodiem rezultāts bija 1:3, tomēr trešajā trešdaļā Staņislava Gaļimova sargātajos vārtos ielidoja vēl trīs ripas. Krievu vārtsargs atvairīja 25 no 31 metiena, pēc sestajiem ielaistiem vārtiem viņš salauza nūju pret vārtu pārliktni un devās uz komandas soliņu. Atlikušajā laikā “Dinamo” vārtus sargāja Zeins Makintairs.

“Es gaidīju lielāku cīņu no “Dinamo”, bet, ja jums vārtos spēlē Gaļimovs, jūs uzticaties viņam un pēc pagājušā mača Skudra pat paslavēja viņu, norādot, ka tas bija Gaļimovs, kuru viņš atceras pēc “Torpedo” laikiem… Paklausieties, sezona tuvojas beigām, bet Gaļimovs aizvadīja tikai vienu labu spēli. Pārējos mačos viņš spēlē sliktāk. Bez vārtsarga komandai nav izredžu [uz uzvarām]. Aizsardzību arī nevaram paslavēt. No rīdziniekiem gaidīju cīņu un nesagaidīju. Atrunas par tiesnešu lēmumiem nepieņēmu,” teica Ševčenko.

Šosezon 32 gadus vecais Gaļimovs laukumā gājis deviņās spēlēs, kurās viņš atvairījis 89,3% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 3,73 ripas.

Ar 10 punktiem 24 mačos “Dinamo” ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumos. Jau rītdien, 21. novembrī komanda aizvadīs spēli pret vienu no konferences stiprākajām vienībām – Jaroslavļas “Lokomotiv”, kurai ir trīs zaudējumu sērija.