Apskatnieks: Gaidu, kad Skudra nositīs Majoni vai aizsūtīs viņu kaut kur tālāk

15/09/2020 12:19
Metjū Majone

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko komentējis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vakardienas mača starp Novosibirskas “Sibir” un Rīgas “Dinamo” iznākumu, īpašu kritiku veltot rīdzinieku aizsargiem Metjū Majonem un Rīsam Skārletam.

Jau ziņots, ka vakar “Dinamo” izbraukuma pirmās spēles otrajā periodā izvirzījās vadībā ar 3:0, vārtus gūstot Danielam Bērziņam, Zekam Mičekam un Jānim Jakam. Turpinājums vairs nebija tik labs, jo trešajā trešdaļā laukuma saimnieki iemeta trīs ripas Iļjas Proskurjakova sargātajos vārtos, divas no tām – mača izskaņā. Savulaik 13 sekundes pirms papildlaika beigām “Dinamo” ielaida ceturto ripu – 3:4.

“Mājinieki vienkārši nedrīkstēja dot Rīgai iespēju izvirzīties vadībā ar trīs vārtu pārsvaru. “Sibir” paveicās, ka “Dinamo” hokejistiem trešajā trešdaļā trīcēja rokas. Tas pats Majone…Es gaidu, kad Skudra viņu nositīs vai aizsūtīs kaut kur tālāk, bet… Pirmkārt, viņš spēlē par niecīgu algu. Otrkārt, atlaist jau var vienmēr, bet pēc tam jāatrod aizvietotājs. Lai gan aizvietot Majoni nav grūti. Rīdziniekiem ir nauda un viņi meklē spēlētājus. Atbrauks divi uzbrucēji (Jevgēņijs Gračovs un Genādijs Stoļarovs), bet aizsargs arī ir vajadzīgs. Jo arī Skārlets, it kā pieredzējušais hokejists, bet tā nervozēja,” teica Ševčenko.

Mačā pret “Sibir” Majone laukumā pavadīja 15:16 minūtes, kuru laikā viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem. Sezonas četrās spēlēs kanādietim ir viena piespēle un četras soda minūtes.

Savukārt Skārletam Novosibirskā 19:10 minūtes uz ledus un negatīva lietderība -2. Arī viņš piedalījies visos četros mačos, kuros aizsargam divas piespēles un lietderības koeficients -1.

Ar trīs punktiem četrās spēlēs “Dinamo” ieņem desmito vietu Rietumos. Nākamo maču komanda aizvadīs jau rītdien, 15. septembrī plkst. 12:00 pēc Latvijas laika pret Habarovskas “Amur”.

Skudra: Esmu pateicīgs puišiem, kuri par nelielu naudu brauc uz Rīgu