Apskatnieks: Girgensona pagarināšana var izrādīties diezgan efektīvs solis

22/06/2023 08:28
Nokopēts
Zemgus Girgensons

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālists Metjū Feirberns paudis viedokli, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” līguma pagarināšana ar Zemgu Girgensonu var izrādīties efektīvs solis no “play-off” perspektīvu viedokļa.

Jau vēstīts, ka 20. jūnijā “Sabres” paziņoja par kontrakta pagarināšanu ar pieredzējušo latvieti. Līgums būs spēkā vēl uz vienu gadu, uzbrucējam nopelnot 2,5 miljonus dolāru, kas ir viņa lielākā sezonas alga karjerā.

“Girgensona atgriešanās varbūt nav izcils sols, bet tas var būt efektīvs. Viņš ir “Sabres” šī sastāvā visilgāk pavadījušais spēlētājs un viens no stabilākajiem aizsardzības uzbrucējiem. Maiņa ar Girgensonu, Kailu Okposo un Peitonu Krebsu bija viena no efektīvākajām līgā, ierobežojot pretinieku vārtu gūšanas momentus. Tāpat viņš ir spēcīgs līderis ģērbtuvē,” raksta žurnālists

“Iespējams, viņam izdotos noslēgt līgumu ar lielāku termiņu brīvo aģentu tirgū, bet Zemgus izrādīja ieinteresētību atgriezties šajā grupā, kura atrodas uz “play-off” robežas. Viņš nekad nespēlēja izslēgšanas mačos savā “Sabres” karjerā, un būtu prātīgi palīdzēt komandai pārvarēt šo robežu,” pārliecināts apskatnieks.

Aizvadītajā sezonā latvietis 80 spēlēs sakrāja 18 (10+8) rezultativitātes punktus. Latvietis Bufalo nospēlējis jau desmit sezonas.

“Latvijas Lokomotīve” paliek Bufalo – abpusējs mīlestības stāsts ar jaunām “play-off” cerībām

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām