Apskatnieks: Hačimura nevienam pretiniekam zem groza neievieš bailes

04/04/2020 21:19
Nokopēts
Rui Hačimura, Dāvis Bertāns, www.sportazinas.com

Medija “The Athletic” žurnālists Freds Kacs, kurš ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” apskatnieks, uzskata, ka ASV galvaspilsētas klubam nākamsezon varētu būt problēmas ar sastāva “garo galu”.

“Wizards” pamatsastāva spēlētājs centra pozīcijā ir Tomass Braients, taču šajā pozīcijā ir spēlējuši arī japānis Rui Hačimura, vācietis Morics Vāgners un latvietis Dāvis Bertāns. Tāpat centrs ir veterāns Aiens Mahinmi, taču maz ticams, ka “Wizards” ar viņu šovasar pagarinās līgumu.

“Metienu bloķēšanai jābūt centra spēlētāju pārziņā un grūti atrast citu pozīciju, kurai tas būtu tik svarīgs uzdevums – “Wizards” nav izņēmums,” raksta Kacs, kurš uzskata, ka Vašingtonai varētu būt problēmas ar “garo galu”, ja netiks atrasts vēl kāds centrs. “It īpaši, ja līgums tiks parakstīts ar Bertānu, kurš ietilpst komandas nākotnes plānos, turklāt arī no Hačimuras groza tuvumā pretinieki nebaidās.”

Komandas ģenerālmenedžeris Tomijs Šepards “The Athletic” atklājis, ka gaidāmajā draftā “Wizards” drīzāk izvēlēsies labāko pieejamo spēlētāju, nevis to, kurš varētu labāk iederēties sastāvā.

Šāda situācija bija tad, kad tika draftēts Luka Dončičs, kurš bija potenciāli labākais spēlētājs 2018. gada draftā. Nākamās NBA superzvaigznes vietā Fīniksas “Suns” un Sakramento “Kings” izraudzījās centrus, jo viņiem jau bija saspēles vadītājs un šīs komandas uzskatīja, ka divi augsta līmeņa bumbas kontrolētāji vienā komandā nevarēs sadzīvot.

“Mums nav noslēpumu – mēs veidosim sastāvu tā, lai uzlabotos sniegums aizsardzībā,” atzina Šepards, kura pārstāvētā komanda ir viena no sliktākajām līgā aizsardzības aspektā. “Varbūt dabūsim kādu fiziski spēcīgu centru un papildus palīdzību no perimetra.”

NBA sezona pagaidām ir apturēta un tuvu tam, lai koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ tiktu atcelta pavisam. Šepards atklājis, ka nevienam “Wizards” basketbolistam koronavīrusa simptomi nav novēroti.

Tāpat “Wizards” galvenais treneris Skots Bruks divas trīs reizes nedēļā raksta ziņas katram komandas spēlētājam, bet citi treneri instruē basketbolistus par treniņiem mājas apstākļos ar video aplikācijas “Zoom” palīdzību.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.81
4.85
3.8
5.29
5.56
1.53
4.2
3.8
1.78
1.67
-
2.25
1.2
7.25
14
3.3
3.25
2.2
1.21
6.75
13.5
1.3
5.75
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām