Apskatnieks: Hārtlijs terorizē krievu spēlētājus

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs | Foto: Omskas Avangard

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko atklājis, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam ir atšķirīga attieksme pret vietējiem hokejistiem un leģionāriem.

Hārtlijs strādā Krievijā trešo sezonu. Ja savā debijā viņam izdevās aizvest komandu līdz Gagarina kausa finālam, tad aizvadītajā sezonā “Avangard” no cīņas izstājās jau “play-off” pirmajā kārtā, zaudējot Ufas “Salavat Yulaev”. Šīs sezonas sākumā Omskas klubs izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas, bet iepriekšējā mačā atzina Ufas kluba pārākumu.

Ševčenko ir zināms ar to, ka jau kādu laiku kritizē Hārtliju. Abu starpā ir saspīlētas attiecības, kanādiešu speciālists jau kādu laiku nerunā un pat nesveicinās ar žurnālistu. Tajā pašā laikā Ševčenko cieši komunicē ar “Avangard” hokejistiem, jo pašlaik šī komanda spēlē Maskavas apgabala pilsētā Balašihā – turpat, kur dzīvo pats Ševčenko.

Salīdzinot “Salavat Yulaev” galveno treneri Tomiju Lamsu un Hārtliju, apskatnieks atzīmē, ka Ufas stūrmanis nav tik autoritārs attiecībās ar spēlētājiem. “Lamsa ļauj ārzemniekiem spēlēt un dzīvot ar baudu. Jā, ir prasības, bet arī krievu hokejisti, izņemot, iespējams, jauniešus, dzīvo ar baudu, jo treneris nevienam neliek nervozēt. Hārtlijs neaiztiek leģionārus, bet krievus terorizē. Tādēļ, ka viņi ir krievi,” teica Ševčenko savā raidījumā.

Iepriekš žurnālists kritizēja Hārtliju par viņa uzvedību “Avangard” mačā pret Habarovskas “Amur” (8:2), jo kanādietis arī mača beigās pie graujošā rezultāta laida laukumā labākos hokejistus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par