Apskatnieks: Ja Kovaļčuks paliks Monreālā, viņa alga varētu pieckāršoties

Iļja Kovaļčuks, sportazinas.com
Iļja Kovaļčuks | Foto: Monreālas "Canadiens"

Kanādas medija TSN žurnālists Darens Dregers uzskata, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Monreālas “Canadiens” uzbrucējs varētu saņemt līdz pat piecām reizēm lielāku algu, ja viņš paliks šajā komandā arī nākamajā sezonā.

“Ja Kovaļčuks parakstīs jaunu līgumu ar “Canadiens”, kontrakts izskatīsies sekojoši – viens gads, alga 3,5 miljoni dolāru (ap 3,22 miljoniem eiro), ar bonusiem tā var palielināties līdz pieciem miljoniem dolāru (ap 4,6 miljoniem eiro). Jagra stila kontrakts. Detaļas tiek apspriestas. Maiņa joprojām ir iespējama, bet turpinās sarunas par līguma pagarināšanu,” atklāja apskatnieks.

Šo sezonu 36 gadus vecais Kovaļčuks sāka Losandželosas “Kings”, 17 spēlēs atzīmējoties ar trīs vārtiem un sešām piespēlēm. 2019. gada decembrī līgums ar viņu tika lauzts, bet krievu hokejists parakstīja minimālo kontraktu ar “Canadiens” līdz sezonas beigām par 700 tūkstošiem dolāru (ap 644 tūkstošiem eiro). Monreālā hokejists guvis sešus vārtus un atdevis sešas piespēles 21 mačā. Taču pēdējās sešās spēlēs viņš palicis bez punktiem.

Maiņas darījumi NHL atļauti līdz 24. februārim. Iepriekš parādījās runas, ka “Canadiens” varētu apmainīt Kovaļčuku uz citu komandu, pretī saņemot kaut ko vērtīgu. Taču nevienu konkrētu piedāvājumu Kanādas komanda nav saņēmusi.

Kovaļčuks ir olimpiskais čempions, divkārtējais pasaules čempions un divkārtējais Gagarina kausa ieguvējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par