Apskatnieks: Ja Porziņģis paliek vesels, vai “Celtics” starta piecinieks ir labākais šajā gadsimtā?

05/11/2023 18:30
Nokopēts
Kristaps Porziņģis un Džeisons Teitums

Pazīstamais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Bils Simonss savā raidījumā “The Bill Simmons Podcast” vērtēja Kristapa Porziņģa pārstāvēto Bostonas “Celtics” komandu.

Jau pēc aizvadītās starpsezonas, kurā maiņas darījumos tika iegūts Porziņģis un Drū Holidejs, “Celtics” tika minēta kā viena no galvenajām pretendentēm uz titulu. Tas arī apliecinājies sezonas ievadā, jo “Celtics” šobrīd ir vienīgā komanda NBA, kas vēl nav piedzīvojusi zaudējumus – ķelti piecās spēlēs izcīnījuši piecas uzvaras. Pārliecinošais sezonas sākums vienam no līgas respektablākajiem apskatniekiem licis uzdot ļoti ambiciozu jautājumu.

“Šis varbūt kādreiz pret mani nāks atpakaļ un “Celtics” fani mani apsaukās, bet, runājot par piecu spēlētāju individuālām kvalitātēm un šo spēlētāju kombināciju – ja KP [Porziņģis] visu sezonu paliek vesels, vai “Celtics” starta piecinieks ir labākais šajā gadsimtā?” vaicāja Simonss. “Sāku pētīt starta pieciniekus – jā, ir 2017. un 2018. gada “Warriors” komanda ar Kariju, Tompsonu, Iguodalu, Durantu un Grīnu, taču viņi ne vienmēr iesāka mačus. Bet tālāk ir patiešām interesanti.”

Apskatnieks minēja vairākas lieliskas komandas kā 2016. gada Klīvlendas “Cavaliers”, 2014. gada Sanantonio “Spurs”, 2011. līdz 2013. gada Maiami “Heat” vienības, kā arī vairākas no 2000. līdz 2010. gadam titulus izcīnījušās Losandželosas “Lakers”, Detroitas “Pistons” un Bostonas “Celtics” komandas. Taču, ka Simonss norādīja, tad šīm komandām galvenokārt bija trīs vai četri augsta līmeņa spēlētāji, bet viens vai divi basketbolisti no šīs grupas parasti “krita ārā”.

“Šī “Celtics” komanda ir patiešām unikāla ar to, cik daudz opciju tai ir. Kurš ir Bostonas sliktākais spēlētājs starta pieciniekā? Varbūt tas ir Porziņģis, bet viņš pērn Vašingtonā guva vidēji 23 punktus spēlē. Šīm citām lieliskām komandām starta pieciniekos gāja tādi spēlētāji kā Kendriks Perkinss [“Celtics” sastāvā no 2003. līdz 2011. gadam] un Mario Čalmerss [“Heat” rindās],” skaidroja apskatnieks.

“Celtics” starta piecinieku šosezon veido Porziņģis, Holidejs, Džeisons Teitums, Džeilens Brauns un Deriks Vaits.

Porziņģis par “Celtics”: Talantīgākā komanda, kādā jebkad esmu spēlējis

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām