Apskatnieks: “Knicks” kādā brīdī iesaistīsies sarunās, lai iegūtu sev zvaigžņotu spēlētāju

16/09/2023 12:43
Nokopēts
Ņujorkas Knicks

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas “Knicks” pārredzamā nākotnē iesaistīsies cīņā par NBA zvaigznes līmeņa spēlētāju, uzskata kluba apskatnieks un medija “SNY.tv” žurnālists Ians Beglijs.

“Pagaidām neredzu acīmredzamu iespēju, ka “Knicks” šajā starpsezonā veiks vēl kādu būtisku darījumu. Taču tas nenozīmē, ka nenāks kāds lielāks solis. Mēs visi sagaidām, ka Ņujorka kādā brīdī veiks maiņas darījumu, lai iegūtu zvaigžņotu spēlētāju,” atklāja žurnālists. “”Knicks” izpilddirektors Džeimss Dolans iepriekšējās intervijās to ir minējis kā daļu no Ņujorkas komandas plāna prezidenta Leona Rouza vadībā.”

“Neatkarīgi no tā, vai tas būs Džoels Embīds, Odžī Anunobī, Donovans Mičels, Karls Entonijs Taunss, Zions Viljamsons vai arī nākotnē Jannis Adetokunbo, es pieņemu, ka “Knicks” nopietni iesaistīsies maiņas darījumu sarunās ar citām komandām, lai iegūtu sev zvaigžņotu spēlētāju,” viedokli pauž Beglijs.

Jāpiemin, ka iepriekš līdzīgu pārliecību pauda arī ievērojamais apskatnieks un “The Bill Simmons Show” raidījuma vadītājs Bils Simonss. Viņaprāt, Ņujorkas komandai 2024.gadā izdosies iegūt superzvaigzni.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
3.4
3.4
2.1
1.29
6
9.25
1.68
3.6
5.5
1.33
-
3.25
1.15
7.75
16.5
1.26
-
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām