Apskatnieks: “Knicks” pēc Fizdeila atlaišanas varētu šķirties arī no kluba prezidenta

Stīvs Milss, sportazinas.com
Stīvs Milss (pa vidu) | Foto: Ņujorkas Knicks

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” prezidents varētu būt nākamais, kurš zaudēs darbu šajā organizācijā, vēsta “The Athletic” apskatnieks Frenks Isola.

Jau ziņots, ka 6. decembrī tika atbrīvots no “Knicks” galvenā trenera amata. Šosezon viņa vadībā Ņujorkas komanda izcīnījusi vien četrus panākumus 22 mačos, ka arī piedzīvojusi astoņus zaudējumus pēc kārtas un ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē.

“Eksperiments ar Fizdeilu noslēdzies neveiksmīgi,” raksta Isola. “Taču viņa uzaicināšana bija Milsa ideja un tagad paša prezidenta dienas “Knicks” organizācijā tuvojas beigām.”

Neveiksme ar treneri neesot galvenais iemesls, kāpēc Milss varētu tikt atlaists. Vasarā prezidents gribēja iegūt Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu, taču beigās tā arī nespēja sarunāt tikšanos ne ar vienu no viņiem,” atgādina apskātnieks. “Abi parakstīja līgumus ar Bruklinas “Nets” un tad Milss sāka stāstīt, ka, patiesībā, komanda nebija ieinteresēta viņu pakalpojumos. Viņš izmantoja rezerves plānu un iztērēja 70 miljonus dolāru (ap 63,3 miljoniem eiro) basketbolistu iegādei, kuri pārsvarā ir lomu spēlētāji un rezervisti. “Knicks” starts parāda, ka transfēru kampaņas laikā viņi nav ieguvuši nevienu patiešām vērtīgu spēlētāju,” turpina žurnālists.

“Mēs redzam, ka desmit mēnešu laikā “Knicks” aizmainīja Porziņģi, aizvadīja sliktu kampaņu brīvo aģentu tirgū un atlaida Fizdeilu,” raksta Isola. “Pagaidām gan nav skaidrs, vai Milss tiks atlaists, vai ar viņu tiks pagarināts līgums.

Kā viens no potenciāliem Milsa aizstājējiem tiek minēts NBA čempiones Toronto “Raptors” galvenais funkcionārs Masai Udžiri. Jau iepriekš parādījās informācija, ka “Knicks” gatavojas izteikt viņam darba piedāvājumu.

Toronto noraizējušies, jo “Knicks” varētu pārvilināt “panākumu arhitektu”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par