Apskatnieks: Lenards parakstīs divu gadu līgumu Toronto

Kavai Lenards, sportazinas.com
Foto: NBA.com

Aizvadītās sezonās Nacionālās basketbola asociācijas () finālsērijas vērtīgākais spēlētājs (MVP) arī nākamajā sezonā pārstāvēs Toronto “Raptors”, uzskata bijušais līgas basketbolists un tagad apskatnieks Džalens Rouzs.

Rouza, kurš pirms pusotra gada nāca klajā ar toreiz pārsteidzošu informāciju par Lenardu, pareģojot, ka uzbrucējs vairs nekad nespēlēs Sanantonio “Spurs” rindās, rīcībā ir informācija, ka basketbolists nolēmis palikt “Raptors” rindās.

Apskatnieks vēsta, ka 28 gadus vecais Lenards liks parakstu uz divu gadu līguma.

Kādreiz “Raptors” pārstāvējušais Rouzs Lenarda palikšanu Toronto nosauca par 99 procentus drošu. Rouzs arī norāda, ka pēc diviem gadiem Lenards atkal kļūs par brīvo aģentu, lai saņemtu lielāko iespējamo līgumu savas paaudzes basketbolistam.

Savukārt “The Athletic” apskatnieks Džabari Jangs norāda, ka Lenards un viņa pārstāvji vēl nav nolēmuši kurai vienībai pievienoties, bet lēmumu pieņems pēc pāris dienu apdomāšanās procesa. Tomēr Jangs norāda, ka apspriesti tiek tieši divu gadu līgumi.

 

Jau vēstīts, ka Lenards izvēlēsies starp trīs komandām: Losandželosas “Lakers”, Losandželosas “Clippers” un Toronto “Raptors”. Zīmīgi, ka vispirms Lenards kopā ar saviem pārstāvjiem tikās ar dzimtās Losandželosas klubiem, bet vakar ieradās Toronto, kur šobrīd veic pārrunas ar “Raptors” vadību.

 

“Raptors” prezidents: Kad Lenards pievienojās komandai, viņš man pajautāja tikai divas lietas

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par