Apskatnieks: Līguma pagarināšana ar Balceru ir neizbēgama

03/05/2021 11:49

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Kevins Kurcs paudis viedokli, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē “Sharks” uzbrucējs Rūdolfs Balcers var būt pārliecināts par savu nākotni klubā.

Jau ziņots, ka 24 gadus vecais Balcers iepriekš divas sezonas pārstāvēja Otavas “Senators” kluba rindas, taču šī gada 12. janvārī tika ievietots atteikumu sarakstā, no kura viņu izraudzījās “Sharks”. Iegūstot treneru uzticību, Balcers bieži spēlē otrajā maiņā, 36 mačos gūstot septiņus vārtus un izdarot deviņas piespēles. Sanhosē treneris Bobs Boners bieži slavējis Latvijas uzbrucēju, atzīmējot viņa lomu komandā.

Pēc sezonas Balcers kļūs par ierobežoti brīvo aģentu. Tas nozīmē, ka “Sharks” būs prioritāte uzbrucēja noturēšana, savukārt citas NHL vienības latvieti varēs iegūt tikai tad, ja piedāvās lielāku kontraktu un ja Sanhosē nevēlēsies šo piedāvājumu atkārtot. Pašlaik Balceram ir spēkā divvirzienu līgums par 735 tūkstošiem dolāru.

“Septiņi jaunie spēlētāji pēc sezonas iegūs ierobežoti brīvo aģentu statusu. Vienīgais no viņiem, kurš, visticamāk, arī nākamajā sezonā laukumā dosies kopš pirmās spēles, ir Balcers. Sezonas otrās puses lielākajā daļā viņam bija stabila vieta starp komandas sešiem vadošajiem uzbrucējiem, un kontrakta pagarināšana ar viņu ir praktiski neizbēgama,” uzrakstīja Kurcs.

NHL līmenī Balcers aizvadījis 87 mačus, pārstāvot “Senators” un “Sharks”. Viņa kontā 13 vārti, 20 piespēles un negatīva lietderība -12.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…