Apskatnieks: Merzļikins nav prasījis aizsargāt viņu pirms paplašināšanas drafta

Elvis Merzļikins, sportazinas.com
Elvis Merzļikins | Foto: Aaron Doster-USA TODAY Sports

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Ārons Porclains atklājis, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolumbusas “Blue Jackets” gaidāmajā paplašināšanas draftā aizsargāto hokejistu sarakstā noteikti iekļaus Jonasu Korpisalo.

Jau ziņots, ka 2021./2022. gada sezonā debiju līgā piedzīvos jaundibināta vienība Sietlas “Kraken”. Lai šī komanda varētu savākt konkurētspējīgu sastāvu, NHL rīkos tā saukto paplašināšanas draftu. Proti, katram klubam būs atļauts aizsargāt virkni spēlētāju, savukārt no tiem, kuri nav aizsargāti, “Kraken” varēs uzaicināt ikvienu, saglabājot līguma nosacījumus.

Atbildot uz jautājumu par vārtsargu likteni paplašināšanas drafta kontekstā, apskatnieks atklāja situāciju. “Elvis nav prasījis aizsargāt viņu, savukārt Korpisalo gan prasījis un Kolumbusa to arī izdarīs,” uzrakstīja žurnālists.

Pašlaik gan Merzļikinam, gan Korpisalo ir spēkā divu gadu līgumi ar “Blue Jackets”. Atšķirība ir vien skaitļos – latvietim kontraktā ierakstīti astoņi miljoni ASV dolāru (6,8 miljoni eiro), bet Korpisalo – 5,6 miljoni dolāru (4,76 miljoni eiro).

Iepriekš vairāki “Blue Jackets” apskatnieki pauduši viedokli, ka tuvākajā laikā komanda varētu atbrīvoties no kāda no abiem vārtsargiem. Gan Korpisalo, gan Merzļikins tiek uzskatīti par vērtīgiem aktīviem, kuri varētu tikt izmantot kādā no maiņas darījumiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par