Apskatnieks: Novokuzņeckā spēlētāji apzināti pārkāpa režīmu, jo protestēja pret Tambijeva metodēm

02/03/2021 15:47

Krievijas medija “Championat” apskatnieks Levs Lukins atklājis, ka Augstākās hokeja līgas (VHL) klubs Novokuzņeckas “Metallurg” pieņēma lēmumu šķirties no Latvijas speciālista Leonīda Tambijeva, jo vienības vadību neapmierināja trenera darba metodes.

Jau ziņots, ka īsi pirms Augstākās hokeja līgas (VHL) pamatturnīra beigām Tambijevs pameta Novokuzņeckas “Metallurg”, komandai tobrīd aizvadot visas ieplānotas 50 spēles, ar 69 punktiem ieņemot trešo vietu. Aiz Novokuzņeckas kluba bija vairākas vienības ar mačiem rezervē, līdz ar ko beigās “Metallurg” atkrita uz sesto pozīciju. Avots vēstīja, ka lēmums par Tambijeva atlaišanu tika pieņemts uzreiz pēc komandas pēdējā mača pamatturnīrā. Par Latvijas trenera aizstājēju kļuva vietējais speciālists Jevgēņijs Popihins.

Komandas mērķis bija izcīnīt trešo vietu pamatturnīrā un formāli vadībai bija iemesls atlaist Tambijevu. “Tomēr galvenā problēma bija cita – “Metallurg” bosi, maigi izsakoties, nebija sajūsmā par Tambijeva darba metodēm un uzskatīja, ka treneris nekontrolē komandu un saindējis gaisotni kolektīvā. “Metallurg” bija nolemta neveiksmei, jo ģērbtuvē bija aizliegti smaidi un mūzika, savukārt spēlētāji neklausīja treneri un apzināti pārkāpa režīmu. Novokuzņeckā saprata, ka Tambijeva kazarmas metodi vairs nedarbojas un kolektīvs netiek kontrolēts. Janvāra sākumā treneri uz laiku atstādināja no darba un deva iespēju Popihinam, kura vadībā komanda uzvarēja septiņus mačus pēc kārtas,” raksta Lukins.

Iepriekš vēstīts, ka Tambijevs karjeru turpinās citā VHL vienībā Karagandas “Saryarka”, ar kuru viņš 2018./2019. gada sezonā kļuva par VHL čempionu. Pašlaik nav skaidrības, kurā līgā spēlēs Karagandas klubs, jo 2020./2021. gada sezonu VHL ilggadēja dalībniece aizvada nevis Krievijas pēc spēka otrajā līgā, bet Kazahstānas čempionātā.

Tuvojoties KHL pamatturnīra noslēgumam, parādījās informācija, ka par Tambijevu interesējas “Neftekhimik”. Informāciju apstiprinājis arī vietējais medijs “Sport Business Online”, kas to padara par vēl ticamāku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…