Apskatnieks: Pagaidām Skārlets neattaisno cerības, bet Eliss vienatnē netiek galā

Tonijs Sunds
Tonijs Sunds | Foto: Jatkoaika.com

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Pēteris Skudra komandā vēlas redzēt uzbrūkošos aizsargus, ar ko arī ir saistīta arī Tonija Sunda parakstīšana.

Jau ziņots, ka vakar “Dinamo” noslēdza līgumu ar somu aizsargu Sundu. Pagājušajā sezonā 25 gadus vecais hokejists spēlēja Somijas augstākās līgas komandā Turku TPS, kurai viņš tika izīrēts no Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Sanhosē “Sharks”. 50 spēlēs viņš izcēlās ar četriem vārtiem, 11 piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -18.

“Pēteris Skudra uzskata, ka komandai ir vajadzīgi aizsargi. Un nevis vienkārši aizsardzības spēlētāji, bet ar uzbrūkošo potenciālu. Rīss Skārlets pagaidām neattaisno cerības, bet Morgans Eliss vienatnē netiek galā. Līgumu ar “Dinamo” parakstījis somu aizsargs Sunds. Formāli viņš ir Sanhosē prospekts, bet nav aizvadījis nevienu spēli Ziemeļamerikā, jo uzreiz pēc līguma parakstīšanas tika izīrēts TPS,” darījumu komentē Ševčenko.

“Viņš nav draftēts, bet aiz okeāna laikam redz kaut kādu potenciālu, vienkārši neuzskata, ka pašlaik viņš būtu gatavs palīdzēt. Tik ļoti neuzskata, ka pat nelaida viņu Amerikas hokeja līgas (AHL) tuvumā,” raksta žurnālists.

Pašlaik rezultatīvākais no “Dinamo” aizsargiem ir tieši Eliss, kuram vārti un divas piespēles piecos mačos. Pa divām piespēlēm ir Ondržejam Vitasekam (trīs spēlēs) un Skārletam (piecās spēlēs), Jānim Jakam vieni vārti trīs mačos, bet Kristapam Sotniekam (četrās spēlēs), Ernestam Ošeniekam un Metjū Majonem (abiem piecos mačos) viena piespēle.

Jau ziņots, ka pārcelta jau trešā “Dinamo” spēle. Šodien plkst. 18:00 savā laukumā bija paredzēts duelis ar Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, taču tas nenotiks. Iepriekš tika pārceltas arī spēles pret Ņižņekamskas “Neftekhimik” un Nursultanas “Barys”.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par