Apskatnieks par “Dinamo”: Nopietna līmeņa KHL klubi nākamās sezonas sastāvu zina jau janvārī

07/04/2021 15:50

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko kārtējo reizi kritizējis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas “Dinamo” par vēlo sastāva komplektāciju.

Jau ziņots, ka marta beigās par “Dinamo” ģenerālmenedžeri iecēla Edgaru Bunci, kurš “FaceOff” podkāstā izteica cerību, ka galvenā trenera jautājumu izdosies atrisināt aprīlī, savukārt pirmie spēlētāji varētu tikt parakstīti maija sākumā. Organizācijai ir vairāki kandidāti uz galvenā trenera amatu, bet ir nosaukts tikai viens vārds – bijušais “Sochi” stūrmanis Sergejs Zubovs.

“Pagaidām ir zināms tikai viens uzvārds – Zubovs. Vispār jau runāt par Rīgu nav interesanti. Jā, naudas būs nedaudz vairāk, bet šajā gadījumā nedaudz vairāk nozīmē 315 miljonus rubļu [algu grīdas summa kopš 2021./2022. gada sezonas]. Situācija būs tāda paša kā pērn – sponsori dos noteiktu naudas summu un tas ir viss, ar ko viņi var rēķināties. Aizmirstiet par “Dinamo” kā neatkarīgu klubu, kā tas bija KHL pirmsākumos, kad Rīga ik pa laikam taisīja sensācijas “play-off” turnīrā. Tagad “Dinamo” kā organizācija ir tikpat svarīga līgai kā, piemēram, Ņižņekamskas “Neftekhimik”. Ņemot vērā neskaidrību ar treneriem un sastāvu, viņi ieņems vietu kaut kur lejā.

Zubovs ir ļoti neparasts cilvēks, bet kā treneris viņš ir diezgan labs. Mēs nezinām “Dinamo” sastāvu. Tur atkal izvēlēsies starp Karsumu, Rēdlihu, Indraši un Dārziņu? Daudz Latvijas hokejistu spēlē Ziemeļamerikā un atpakaļ atgriezties neplāno. Nopietni KHL klubi nākamās sezonas sastāvu zina jau janvārī, kad komandas kodols jau ir izveidots. Maijā brīvo hokejistu vairs nav, ir tikai Polijas, Ungārijas un Latvijas čempionāta spēlētāji,” teica Ševčenko.

Aizvadītajā sezonā “Dinamo” ar 27 punktiem 60 mačos finišēja pēdējā vietā Rietumu konferencē. Klubs nav spēlējis “play-off” turnīrā kopš 2013./2014. gada sezonas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…