Apskatnieks par “Sabres”: ĢM savācis nepareizo sastāvu un treneris nevar daudz ko no tā izspiest

11/02/2024 19:32
Nokopēts
Bufalo Sabres

Ziemeļamerikas žurnālists Maiks Heringtons skarbi kritizējis Zemgus Girgensona pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” sniegumu šosezon.

Jau vēstīts, ka vakar “Sabres” savā laukumā ar 1:3 zaudēja Sentluisas “Blues”. Komandai tas bija 29. zaudējums šosezon 51 spēlē, no tiem 24 piedzīvoti pamatlaikā. Ar 48 punktiem Bufalo klubs ieņem septīto vietu Atlantijas divīzijā un no “play-off” zonas atpaliek par 12 punktiem.

“Šosezon aizvadīta jau 51 spēle, bet [galvenais treneris] Granato joprojām runā par vēlmi doties pie vārtiem un darba ētiku. Tas ir vienkārši dīvaini. [Ģenerālmenedžeris] Ādamss savācis nepareizo sastāvu un Granato nevar daudz ko no tā izspiest,” uzsver žurnālists.

Viņš arī pauž viedokli, ka sliktie rezultāti varētu kļūt par iemeslu algu budžeta samazināšanai, jo arī ienākumi kļūs mazāki. “Pārdotās biļetes, atribūtika un vietējās televīzijas reitingi nopietni cietīs. Vai mums pēc tā visa būtu jāuztraucas par to, kāds būs komandas īpašnieka Terija Pegulas uzliktais algu budžets nākamajai sezonai?” raksta Heringtons.

Medijs: Girgensons starpsezonā varētu pārcelties uz spēcīgāku komandu

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām