Apskatnieks: Pēc Džeriņa diskvalifikācijas man ir šaubas par KHL disciplinārās komitejas profesionalitāti

Andris Džeriņš, sportazinas.com
Andris Džeriņš vidū | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Krievijas medija “Championat” Kontinentālās hokeja līgas () apskatnieks Ļevs Lukins veltījis skarbus vārdus līgas Sporta disciplinārās komitejas (SDK) virzienā.

Jau ziņojām, ka Rīgas “Dinamo” uzbrucējs 21. janvāra mačā pret “Sochi” komandu saņēma 5+20 minūšu noraidījumu par uzbrukumu tiesnesim.

Džeriņš iznākot no noraidīto soliņa ietriecās spēles tiesnesī. Tiesnesis saviem spēkiem nespēja no ledus piecelties un viņam palīgā steidza “Dinamo” komandas ārsts. Soģis bija spiests doties uz ģērbtuvēm.

Vēlāk šo lietu izskatīja KHL SDK un piesprieda 31 gadu vecajam uzbrucējam divus spēļu diskvalifikāciju un naudas sodu.

Lukins iesāka: “Tas ir skaidrs, ka Džeriņš pēc noraidījuma uzreiz metīsies palīgā savai komandai, jo viņi spēlēja mazākumā. Tur nebija nekādas iespējas izvairīties no sadursmes ar tiesnesi, lai gan latvietis to mēģināja izdarīt.”

“Tiesnesis krīt un gūst traumu, taču viņa kolēģi saskata nopietnu pārkāpumu un piespriež noraidījumu līdz mača beigām. SDK noskatījās video un piekrīt arbitriem, gluži tāpat kā Maksima Ignatoviča un Brendona Makmilana gadījumos,” viedokli pauda apskatnieks.

“Pēc šādas rīcības man rodas jautājumu par KHL SDK profesionalitāti. Visiem, kuri saprot kaut ko par hokeju, ir skaidrs, ka nekad neviens spēlētājs apzināti netriecas virsū tiesnešiem. Spēlētāji seko līdzi ripai, komandas biedriem un pretiniekiem. Viņi domā tikai par to, kā pareizāk izdarīt treneru uzdotos norādījumus,” noslēdza Lukins.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par