Apskatnieks: “Penguins” fani ir šausmās no domas, ka paplašināšanās draftā var zaudēt Bļugeru

30/06/2021 19:10

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” līdzjutēji nevēlas jūlijā gaidāmajā paplašināšanās draftā zaudēt latviešu uzbrucēju Teodoru Bļugeru, liecina ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālista un komandas apskatnieka Džoša Johes novērojumi.

Jau ziņots, ka 2021./2022. gada sezonā NHL debitēs Sietlas “Kraken” komanda, kas sastāvu vāks caur paplašināšanās draftu. Pirms tā katrai vienībai būs iespēja izveidot aizsargāto spēlētāju sarakstu, kurā pēc izvēles būs iespējams iekļaut vienu vārtsargu, trīs aizsargus un septiņus uzbrucējus, vai arī vienu vārtsargu un astoņus laukuma spēlētājus. Eksperti lielākoties ir vienisprātis, ka “Penguins” izvēlēsies pirmo opciju, latviešu uzbrucējam paliekot neaizsargātam.

“Pēdējā laikā esmu ievērojis tendenci fanu pulkā. Proti, cilvēki ir šausmās no domas, ka paplašināšanās draftā “Penguins” var zaudēt Bļugeru,” atklāja kluba apskatnieks. “Un tas noteikti varētu notikt. Viņš ir labs spēlētājs, un būtu žēl, ja “Penguins” viņu zaudētu.”

“Bļugeram bija lieliska sezona, un viņš ir ļoti stabils daudzpusīgs spēlētājs. Tomēr es nedomāju, ka viņa aiziešana iedragātu “Penguins” Stenlija kausa ambīcijas,” turpināja Johe. “Teodors ir patiešām labs ceturtās maiņas centrs. Protams, viņš neatrastos to spēlētāju sarakstā, kurus es gribētu zaudēt, ja es būtu “Penguins” vietā. Taču joprojām.. Bļugers ir ceturtās maiņas centrs. Viņš nav neaizstājams.”

Tāpat Johe atklāja, ka, viņaprāt, Pitsburga izvēlēsies aizsargāt septiņus uzbrucējus – Sidniju Krosbiju, Jevgēniju Malkinu, Džeiku Gencelu, Braienu Rastu, Džaredu Makanu, Kasperi Kapanenu un, kas interesanti, Teodora maiņas biedru Brendonu Tanevu. “Zaudēt Bļugeru būtu drausmīgi, taču Tanevs, neskatoties uz viņa līgumu, nākamsezon var būt noderīgāks cīņā par kausu nekā Bļugers, un vai tas nav svarīgāk?” viedokli pauda apskatnieks.

“Nedomāju, ka Sietlu interesētu Džefs Kārters, ņemot vērā viņa vecumu [36 gadi],” turpināja Johe. “Tāpat es neesmu liels Zeka Astona-Rīsa fans. Viņš ir labs hokejists, taču arī viņa zaudēšana nebūs pasaules gals. Ja Sietla paņems Džeisonu Zakeru, tā būs “Penguins” uzvara finansiālu apsvērumu dēļ. Viņš vienkārši šeit līdz galam īsti neiederas.”

Aizvadītajā sezonā Bļugers atkārtoja karjeras rekordu gūtajos punktos sezonā, 43 pamatturnīra spēlēs atzīmējoties ar 22 (7+15) punktiem. Sešos Stenlija kausa mačos viņš palika bez punktiem, savukārt latviešu hokejista pārstāvētā komanda “play-off” pirmajā kārtā ar 2-4 atzina Ņujorkas “Islanders” pārākumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…