Apskatnieks pieļauj, ka nākamajā sezona Merzļikins varētu saņemt trīsreiz lielāku algu

Elvis Merzļikins, sportazinas.com
Elvis Merzļikins | Foto: NHL

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Ārons Porclains pamēģinājis prognozēt Nacionālās hokeja līgas () kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvja Merzļikina algu nākamajā sezonā.

“Pēc šīs sezonas gan Merzļikins, gan Jonass Korpisalo kļūs par ierobežoti brīviem aģentiem ar arbitrāža tiesībām. Varu droši apgalvot, ka pārrunas par līguma pagarināšanu notiek, lai gan pats Merzļikins sarunā ar “The Athletic” to noraidīja. Abiem palicis viens gads, pirms viņi kļūs par neierobežoti brīviem aģentiem,” raksta žurnālists.

Viņš min Sentluisas “Blues” vārtsargu Džordanu Biningtonu, kurš pirms iepriekšējās sezonas bija identiskā situācijā. 2018./2019. gada sezonā amerikānis triumfēja ar komandu Stenlija kausā un 2019. gada vasarā parakstīja divu gadu līgumu par 8,8 miljoniem dolāru (ap 8 miljoniem eiro).

“Nedz Korpisalo, nedz Merzļikinam pagaidām nav Stenlija kausa, tāpēc mans pieņēmums ir tāds, ka viņu līgumu cipari būs mazāki nekā Biningtonam. Es prognozēju diapazonu no 2,5 līdz 3,25 miljoniem dolāru (2,27 – 2.96 miljoni eiro) par sezonu,” uzskata Porclains.

Merzļikina līgums ar “Blue Jackets” ir spēkā līdz sezonas beigām. Viņa alga ir ap 874 tūkstošiem dolāru (ap 794 tūkstošiem eiro).

Savā debija sezonā NHL latvietis laukumā gājis 33 mačos, kuros viņš atvairījis 92,3% metienu un vidēji ielaidis 2,35 ripas. Piecās spēlēs Merzļikins savus vārtus saglabājis neskartus.

Merzļikins: Cilvēki man rakstīja, ka es apkaunoju Latviju un neesmu pelnījis spēlēt izlasē

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par