Apskatnieks: “Sabres” neefektīvi izmanto līdzekļus, maksājot lielas summas Girgensonam un dažiem citiem

06/11/2020 16:44

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Dons Lučičins paudis viedokli, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo “Sabres” neefektīvi izmanto līdzekļus, krietni pārmaksājot ceturtās maiņas uzbrucējiem.

Žurnālists izveidojis sarakstu, kurā izvērtē, cik efektīvi katrs NHL klubs pārvalda tā rīcībā esošos finansiālos līdzekļus. “Sabres” vienībai viņš atvēlējis 25. pozīciju no 31.

“Džeks Aikels kļūst par vienu no līgas labākajiem spēlētājiem un viņš ir savas milzīgās naudas vērts. Tas bija “Sabres” labākais darījums pirms līguma parakstīšanas ar Viktoru Olofsonu, ar kuru noslēgts ļoti labs divu gadu kontrakts. Visticamāk, Aikels ir galvenais iemesls, kādēļ Olofsons ir tik produktīvs. Tie ir divi labākie darījumi, aiz kuriem palikuši daži hokejisti ar viena gada līgumiem.

Tajā pašā laikā mēs atceramies starpsezonu 2019. gada vasarā, kad “Sabres” piedāvāja Džefam Skineram ilgtermiņa līgumu [uz astoņiem gadiem par 72 miljoniem dolāru]. Jau toreiz tas kontrakts šķita nedaudz dāsns, bet tagad to var novērtēt kā ļoti neveiksmīgu, viens no sliktākajiem līgumiem līgā. Pievienojiet tam [2016. gadā noslēgto] strīdīgo Kaila Okposo līgumu, plus 4,5 miljonus dolāru ceturtās maiņas uzbrucējiem [Kodijam] Ikinam un [Zemgum] Girgensonam, un jums kļūs skaidrs, kādēļ “Sabres” atrodas tik zemu reitingā,” raksta žurnālists.

Jau ziņots, ka starpsezonā Girgensons noslēdza trīs gadu līgumu ar Bufalo vienību par 6,6 miljoniem dolāru, kļūstot par vienu no vislabāk apmaksātajiem ceturtās maiņas uzbrucējiem visā NHL.

Pieslēgties

Dienas fokusā

01/03/2021 08:13

Bertāns otro vakaru pēc kārtas iemet piecus tālmetienus un uzstāda “Wizards” rekordu (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 20 punktus, bet viņa pārstāvētā komanda Vašingtonas “Wizards” piedzīvoja zaudējumu. “Wizards” viesos ar 110:111 (28:33, 27:27, 21:19, 34:32) piekāpās…