Apskatnieks skaidro, kāpēc Rīgas “Dinamo” neparaksta spēlētājus

Rīgas Dinamo, sportazinas.com
Rīgas "Dinamo" | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Krievijas medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko portāla iknedēļas hokeja laivā pastāstījis par iemesliem, kāpēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” ir ļoti pasīvs transfēru tirgū.

Jau ziņots, ka šobrīd komandas rīcībā ir pieci spēlētāji. Tie ir aizsargs Ernests Ošenieks un uzbrucēji Daniels Bērziņš, Emīls Ģēģeris, Roberts Lipsbergs un Patriks Zabusovs, liecina hokeja datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija.

Tāpat baumu līmenī ir informācija, ka “Dinamo” papildinās vairāki leģionāri – amerikānis Filips Samuelsons, kanādieši Kriss DeSousa un Endrjū O’Braiens, krievs Danils Vojevodins, soms Tomi Sallinens un dānis Frederiks Storms.

“Esmu dzirdējis, ka Rīgai ir nauda, bet tā atnāks vēlāk. Nezinu, kā to saprast. Viņiem nav tāda pati situācija, kāda ir Minskai. Rīgas klubam tā ir labāka, bet tieši tagad viņi nevar operatīvi risināt jautājumus. Piemēram, tagad viņi saslēgs līgumus ar spēlētājiem, bet ja nauda tomēr neatnāks? Tas jau izklausās pēc tiesas procesiem, turklāt, Rīga ir Eiropas savienībā. Krievijā jūs varat kaut ko izdomāt, apmānīt – tur tā nesanāks,” skaidro Ševčenko.

1. maijā 14 “Dinamo” hokejisti, kuru vidū ir vairāki līderi, kļuvuši par neierobežoti brīvajiem aģentiem. Krievijas medijs “Championat” ziņo, ka tie ir vārtsargs Aleksanders Salāks, aizsargi Nerijus Ališausks, Oskars Bārtulis, Kristofers Berglunds, Sergejs Gimajevs, Mareks Djaloga, Metjū Majone un Kristaps Sotnieks, kā arī uzbrucēji Koltons Gilīss, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Ģints Meija, Miķelis Rēdlihs un Kārters Eštons.

Savukārt vēl septiņi hokejisti kļuvuši par ierobežoti brīviem aģentiem. Tie ir vārtsargs Andrejs Makarovs, aizsargi Kristaps Zīle un Bens Māršals, kā arī uzbrucēji Reinis Lejnieks, Aleksandrs Protapovičs, Ņikita Setdikovs un Rihards Marenis.

Berglunds, Protapovičs un cits krievu uzbrucējs Kirils Sļepecs jau pametuši komandu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par