Apskatnieks: “Spartak” vadība nav apmierināta ar notiekošo, Znaroks var zaudēt darbu

26/01/2021 13:43

Krievijas medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko atklājis, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” galvenais treneris Oļegs Znaroks varētu zaudēt darbu, ja komandai neizdosies iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Jau ziņots, ka vakar “Spartak” papidlaikā pārspēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar 3:2. Līdz ar šo panākumu Maskavas klubam izdevās pārtraukt trīs zaudējumu sēriju, taču arī tas nepalīdzēja komandai atgriezties izslēgšanas spēļu zonā – ar 52 punktiem 49 spēlēs “Spartak” ieņem devīto vietu Rietumos. Astotajā pozīcijā esošajai Maskavas apgabala “Vityaz” ir tikpat punktu 50 mačos.

Vakar uz “Spartak” soliņa parādījās komandas ģenerālmenedžeris Aleksejs Žamnovs, kurš turpmāk pildīs Znaroka palīga pienākumus. Šī nav pirmā reize, kad pieredzējušais speciālists dodas palīgā komandai. “Tas parāda, ka klubā nav apmierināti ar notiekošo. Bet man ir jautājums – ko tādu var izdarīt Žamnovs, ko nevar citi treneri? Un kādēļ darbā tiek pieņemti speciālisti, kuri nevar tikt galā ar saviem pienākumiem bez citu cilvēku palīdzības?” jautā žurnālists.

“Stāsta, ka Znaroku atlaidīs, ja klubs neiekļūs “play-off”. Bet tā nav sensācija – viņš ņēma tos, kuri viņam bija vajadzīgi un atteicās no tiem, kuri neatbilda viņa prasībām. Ar komandu strādāja Znaroks, viņš arī ir atbildīgs par rezultātu. Nebija pilnvērtīgas nometnes? Bet kurai no KHL komandām tā bija? Nevar būt nekādu attaisnojumu,” raksta Ševčenko.

“Līdz galam nav skaidrs, kā var palīdzēt Žamnovs. Katru reizi es sev uzdodu jautājumu – kāpēc tad autobusa vadītājs nevar būt atbildīgs par ekipējumu, preses atašejs – par vārtsargu iesildīšanos, bet apkopēja – par preses konferenču organizēšanu? Cilvēkiem jāpilda savi pienākumi, bet jā viņi netiek galā – jāmeklē tos, kuriem tas būs pa spēkiem. Divi nākami mači “Spartak” ir pret Magņitogorskas “Metallurg” un Sanktpēterburgas SKA. Nopietni pretinieki, bet komandai ir izredzes, jo šosezon “Spartak” labi izskatās pret favorītiem. Cita lieta, ka izredzes bija arī bez Žamnova uz komandas soliņa,” noslēdz apskatnieks.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…