Apskatnieks uzskata, ka Porziņģis ir pelnījis viņa iekļaušanu “burbuļa” simboliskajā pieciniekā

Kristaps Porzingis, sportazinas.com
Kristaps Porzingis | Foto: Dalasas "Mavericks"

Dalasas portāla “The Smoking Cuban” apskatnieks Tailers Votss uzskata, ka Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Dalasas “Mavericks” basketbolists pelnījis viņa iekļaušanu Orlando “burbuļa” simboliskajā pieciniekā.

Kā zināms, tuvojas beigām NBA pamatturnīrs. Pēc tam, kad koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ čempionāts tika pārtraukts marta vidū, tas tika atsākts jūlija beigās. 22 komandas aizvadīja pa astoņiem mačiem Orlando esošajā burbulī, šovakar un gaidāmajā naktī tiks pielikts punkts pamatturnīram. Austrumu konferencē noskaidrotas visas astoņas vienības, kuras piedalīsies izslēgšanas spēlēs, savukārt Rietumos tiks aizvadīts mini “play-in” turnīrs starp Portlendas “Trail Blazers” un Memfisas “Grizzlies” par pēdējo “play-off” ceļazīmi.

Tikmēr NBA ieplānojusi noteikt “burbuļa” vērtīgāko spēlētāju (MVP), kā arī tā simbolisko izlasi. Votss uzskata, ka Porziņģis nespēlēja pietiekami labi, lai izpelnītos “burbuļa” MVP titulu, jo, viņaprāt, Damians Lilards un Devins Būkers demonstrēja krietni jaudīgāku sniegumu. Tajā pašā laikā Orlando “Vienradzis” spēlēja karjeras labāko basketbolu ar caurmērā 30,5 punktiem, 9,5 atlēkušajām bumbām un 1,5 piespēlēm, katrā no sešiem mačiem vidēji nospēlējot 36,1 minūti. Ar šādu sniegumu Porziņģis ir pelnījis iekļaušanu “burbuļa” simboliskajā pieciniekā, saka Votss.

“Porziņģis bija viens no sešiem spēlētājiem ar vairāk nekā caurmērā 30 punktiem spēlē. Viņam ir dalīti ceturtais labākais rādītājs, turklāt, viņš ir vienīgais centrs desmit rezultatīvāko basketbolistu sarakstā. 25 gadus vecais basketbolists bija agresīvāks abos laukuma galos. Jā, brīžiem agresija nostrādāja pret viņu, jo trīs spēlēs Porziņģis sakrāja piezīmju normu. Taču Orlando viņš sevi parādīja visā krāšņumā,” uzskata apskatnieks.

“Viņam bija četras spēles ar 30 un vairāk punktiem, katrā no sešiem mačiem viņš iemeta vismaz 22. Kristaps taisīja šovu katru reizi, kad viņš nāca laukumā Orlando. Viņa skaitļi un hailaiti ar viņa dalību ir stipri iesēdušies līdzjutēju atmiņās. Ar to vien pietiek, lai izpelnītos vietu “burbuļa” simboliskajā pieciniekā. Visos mačos pēc NBA atsākšanas Porziņģis demonstrēja zvaigžņu spēles līmeņa sniegumu,” uzskata Votss.

“Play-off” pirmajā kārtā Dalasai pretī stāsies Losandželosas “Clippers”. Sērijas atklāšanas mačs tiks aizvadīts naktī uz 18. augustu plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par