Apskatnieks: Vairākas komandas joprojām cer, ka “Wizards” piekritīs aizmainīt Bertānu

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: AP Photo/Nick Wass

Ziemeļamerikas medija “Sports Illustrated” Nacionālās basketbola asociācijas () apskatnieks Kriss Manikss paudis savas domas par latvieša Dāvja Bertāna nākotni Vašingtonas “Wizards” rindās. 

Apskatnieks atklāja: “Bertāna aizmainīšana ir viens no populārākajiem jautājumiem starp komandu pārstāvjiem pašlaik. Pagaidām sīkāku ziņu par Bertānu nav un daudzi avoti “Sports Illustrated” atklājuši, ka “Wizards” nemaz neizskata šādu opciju. Ir dažas komandas, kuras cer, ka Vašingtona tomēr ļaus Dāvi aizmainīt.” 

“Argumenti, kāpēc “Wizards” nevēlas viņu aizmainīt ir vienkārši – viņš iederas komandā. Nākamajā sezonā, kad atgriezīsies Džons Vols, Bertāns būs vēl vairāk noderīgs klubam. Domāju, ka “Wizards” jau spēj iztēloties, kā Bertāns atvieglos spēli Volam. Viņš ir labi iejuties un komandas mērķi nākamajā sezonā ir “play-off“. Ja Dāvis būs vesels, tad viņš noteikti palīdzēs to sasniegt,” viedokli izteica Manikss. 

“Savukārt galvenais arguments, kāpēc aizmainīt Bertānu ir tas, ka viņš vasarā kļūs par neierobežoti brīvo aģentu un “Wizards” var viņu zaudēt par baltu velti. Ņemot vērā vietu, kurā atrodas “Wizards“, viņi varētu aizmainīt Bertānu un pretī saņemt labu šī gada NBA drafta pirmās kārtas izvēli,” komentēja eksperts. 

Jau iepriekš Bertāna sakarā izskanējis, ka rūjienietis gaidāmajā vasarā būs viens no pieprasītākajiem brīvajiem aģentiem tirgū. Tāpat nav izslēgts, ka “Wizards” jau šajā sezonā varētu aizmainīt Dāvi, tomēr komandas ģenerālmenedžeris Tomijs Šepards iepriekš izteicies, ka komanda ar uzbrucēju rēķinās arī nākamajā sezonā.  

Janvāra sākumā medijs “NBC Sports” atklāja komandas, kuras izrādījušas pastiprinātu interesi par Bertānu, kuru kāro iegūt jau līdz maiņu termiņa beigām: Filadelfijas “76ers”, Atlantas “Hawks”, Losandželosas “Lakers”, Bostonas “Celtics” un Denveras “Nuggets”. 

27 gadus vecais Bertāns šajā sezonā caurmērā spēlē spējis gūt 15,3 punktus, kā arī izcīnīt 4,6 atlēkušās bumbas. Dāvis šosezon tālmetienus spējis izpildīt ar 42,6% augstu precizitāti. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par