Apskatnieks: Vienīgā jaunā NBA zvaigzne, kas debitanta līguma laikā pieprasīja maiņu, ir Porziņģis

Kristaps Porziņģis un Kemba Vokers, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis bloķē Kembu Vokeru | Foto: Dalasas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijas () apskatnieks Kriss Vernons izteicies, ka vienīgā jaunā zvaigzne vēsturē, kas pieprasījusi maiņu sava debitanta līguma laikā, ir latviešu uzbrucējs .

Iekšējo nesaskaņu dēļ Porziņģis pērnā gada janvārī tika aizmainīts no Ņujorkas “Knicks” un Dalasas “Mavericks” komandu. Līdz šim medijos izskanējusī informācija liecina, ka latvietis maiņu esot pieprasījis pats.

“Varbūt Kairijs Ērvings, kā vienmēr, varētu pieprasīt, lai viņu aizmaina,” medija “The Ringer” podkāstā “The Mismatch” ironiski sacīja Vernons, kuru papildināja viņa kolēģis Kevins O’Konors. Abi eksperti runāja par spēlētājiem, kuri varētu drīzumā pieprasīt maiņu. “Iespējams, Zeks Lavīns varētu būt jaunā zvaigzne, kura pieprasīs maiņu, ja Čikāga nesāks uzvarēt.”

O’Konors nepiekrita Vernona versijām, ka maiņas drīzumā varētu pieprasīt Losandželosas “Clippers” spīdeklis Pols Džordžs vai arī Atlantas “Hawks” jaunā zvaigzne Trejs Jangs. “Viņš [Jangs] ir pārāk jauns. Mēs, patiesību sakot, neesam redzējuši nevienu jauno zvaigzni, kas sava debitanta līguma ietvaros būtu pieprasījusi maiņu.”

“Jā, esam gan,” sacīja Vernons. “Porziņģis! Viņš tobrīd bija zvaigzne un mani mazliet satrauc tas, ka pēc viņa arī citi jaunie varētu sākt pieprasīt maiņas, bet to mēs vēl redzēsim.”

“Taisnība,” atbildēja O’Konors. “Varbūt tikai man tā šķiet, bet, ņemot vērā visas viņa traumas, Porziņģis ir jāliek līmeni zemāk. Viņš vienmēr ir traumēts, tomēr jāatzīst, ka brīdī, kad Porziņģis pieprasīja maiņu, viņu varēja uzskatīt par jauno zvaigzni.”

Porziņģis tika aizmainīts brīdī, kad vēl bija aktīvs viņa debitanta līgums. Pēc pievienošanās “Mavs” latvietis parakstīja maksimālo līgumu, kura kopējais apmērs ir 158,3 miljoni piecās sezonās pirms nodokļu nomaksas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par