Apskatnieks: Znaroku no atlaišanas var izglābt tikai brīnums

25/02/2021 17:02

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko atklājis, ka Oļegs Znaroks ar lielu varbūtību atstās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” galvenā trenera amatu.

Jau ziņots, ka “Spartak” kļuva par pēdējo “play-off” dalībnieci no Rietumu konferences. Pašlaik ar 62 punktiem 58 spēlēs komanda ieņem astoto vietu, taču teorētiski tā var izvairīties no spēlēšanas pret Maskavas CSKA Gagarina kausa pirmajā kārtā un vēl var pacelties līdz pat sestajai pozīcijai.

“Par ģenerālmenedžera likteni informācija ir pretrunīga – vieni saka, ka [Aleksejs] Žamnovs tiks atlaists, citi – ka viņu atstās. Znaroku neatlaidīs tikai tad, ja viņš izdarīs kaut kādu brīnumu, piemēram, pārvarēs pirmo kārtu, bet arī ar to var nepietikt. Pašlaik ir 70% varbūtība, ka Znaroks pametīs “Spartak”. Par ģenerālmenedžeri pagaidām nevar saprast,” teica Ševčenko.

Znaroks un viņa ilggadējais palīgs Harijs Vītoliņš Maskavas klubā strādā otro sezonu. 2019./2020. gada čempionātā komanda arī iekļuva “play-off”, taču izstājās jau pirmajā kārtā.

Iepriekš Znaroks un Vītoliņš vadījuši arī HK MVD, Maskavas “Dynamo” un Sanktpēterburgas SKA, divas reizes virs galvas paceļot Gagarina kausu. Savukārt ar Krievijas izlasi speciālisti kļuvuši par pasaules un olimpiskajiem čempioniem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…