Apstiprināti kandidāti amatiem LFF valdē

Edgars Pukinsks, Vadims Ļašenko, sportazinas.com
Edgars Pukinsks un Vadims Ļašenko | Foto: LFF

Latvijas Futbola federācija () apstiprinājusi kandidātus uz vietām valdē, kamēr vēl vairākām personām lūgts koriģēt iesniegtos pieteikumus uz amatiem organizācijā, vēsta .

Saskaņā ar LFF statūtiem organizācijas Vēlēšanu komiteja ir izskatījusi saņemtos pieteikumus uz kandidēšanu darbam LFF valdē un izvērtējusi iesniegtās informācijas atbilstību LFF statūtu un normatīvo aktu prasībām. Apstiprinājums dalībai vēlēšanās piešķirts trim kandidātiem, vēl četriem kandidātiem dotas divas dienas konstatēto trūkumu novēršanai, bet septiņas citas personas saņēmušas atteikumu, jo nav izpildījušas LFF statūtos noteiktās prasības.

Saskaņā ar LFF statūtiem visus ar vēlēšanu kandidātu atbilstību dalībai vēlēšanās saistītos jautājumus izskata šim mērķim izveidotā neatkarīgā institūcija – LFF Vēlēšanu komiteja, kas ieviesta līdz ar pērn apstiprināto LFF statūtu jauno redakciju un kuras sastāvs ir LFF biedru apstiprināts.

Attiecībā uz LFF prezidenta, viceprezidentu (divas vakances) un valdes locekļu (sešas vakances) pieteikumiem LFF Vēlēšanu komiteja kopš 26.marta, kad beidzās pieteikumu iesniegšanas termiņš, individuālā un neatkarīgā kārtā vērtē kopumā 14 pieteikumu saturu.

LFF trūkumus pieteikumā konstatējusi prezidenta amata kandidātam Vadimam Ļašenko, kā arī abiem viceprezidenta kandidātiem – Olafam Pulkam un Sergejam Kovaļovam. Tāpat pieteikumu papildināt lūgts valdes locekļa amata kandidātam Naurim Mackevičam.

Jau ziņots, ka Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents Vadims Ļašenko iesniedzis dokumentus Latvijas Futbola federācijas prezidenta vēlēšanām.

Vēlēšanu kongress paredzēts 24.aprīlī, savukārt šodien paredzēts, ka LFF pieņems lēmumu, kādā formātā aizvadīt gaidāmo kongresu.

Ļašenko bija starp kandidātiem arī pirms diviem gadiem notikušajās LFF prezidenta vēlēšanās, kur saņēma 48 balsis, bet ar 56 balsīm pie amata tika Kaspars Gorkšs. Viņš bija iniciators pērn februāri sasauktajam ārkārtas kongresam, kurā LFF biedri nobalsoja pret Gorkša atstādināšanu no amata, taču situācija mainījās oktobrī notikušajā ārkārtas kongresā, kurā Gorkšs tomēr tika gāzts no LFF prezidenta krēsla.

Līdz ar to, līdz LFF kongresam organizācija strādā bez prezidenta, bet paraksta tiesības ir LFF ģenerālsekretāram Edgaram Pukinskam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par