Aptauja: Vācijā joprojām neatbalsta bundeslīgas atsākšanos

Dortmundes Borussia un Gelzenkirhenes
Dortmundes Borussia un Gelzenkirhenes "Schalke 04" futbolisti | Foto: AP Photo/Martin Meissner, Pool

Vācijā joprojām nav viennozīmīga atbalsta futbola bundeslīgas sezonas atsākšanai, liecina “YouGov” institūta rīkotā aptauja.

Bundeslīgas divās augstākajās divīzijās sezona atsākās 16.maijā pēc divu mēnešu pauzes. Šodien atsākas arī trešās bundeslīgas turnīrs, kā arī turpinās meistarsacīkstes sievietēm.

Pirms bundeslīgas atsākšanās ARD rīkotājā aptaujā 56% bija pret turnīra turpināšanu, kamēr pilnīgu atbalstu šādam lēmumam pauda 31% aptaujāto. Tikmēr ZDF rīkotāja aptaujā pret futbola sezonas atsākšanos bija  62% respondentu, kamēr atbalstīja 27%.

Savukārt šonedēļ no otrdienas līdz ceturtdienai “YouGov” veiktajā aptaujā 47% no 2506 respondentiem pauda, ka lēmums atsākt čempionātu nav bijis pareizs. Bundeslīgas atsākšanos atbalstīja 29% respondentu, bet 24% nevarēja izlemt vai neatbildēja uz šo jautājumu.

Vācijas bundeslīgā spēles notiek aiz slēgtām durvīm, ievērojot striktus higiēnas un drošības pasākumus. Paredzams, ka sezonu izdosies noslēgt 27.jūnijā.

Bundeslīga bija pirmā no Eiropas vadošajām līgām, kas atsāka savu sezonu. Jūnijā čempionāti atsāksies Spānijā, Itālijā un Anglijā, bet Francijā tika pieņemts lēmums sezonu beigt priekšlaicīgi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par