Ar 226 miljoniem būs par maz – “Hotspurs” nav gatavi pārdot Keinu

Anglijas Premjerlīgas klubs Londonas “Hotspurs” tomēr nav gatavs škirties no sava uzbrukuma līdera Harija Keina, pat ja tiktu lauzts pasaules transfēru rekords.

Kā ziņo Sky Sports, tad vienības īpašnieks Daniels Levijs nolēmis nepārdot rezultatīvo uzbrucēju, pat ja tas nozīmētu atteikties no 226 miljonu eiro liela piedāvājuma.

Keina vārds tiek locīts sakarā ar potenciālo pāreju uz Spānijas grandu Madrides “Real”, kas atsaucoties uz Spānijas presi, esot gatavi gaidāmajā vasarā likt galdā minētos 226 miljonus, lai tiktu pie kārotā uzbrucēja.

Kā zināms, pasaules dārgākais transfērs notika pagājušajā vasarā, kad no Spānijas vienības FC “Barcelona” uz Parīzes “Saint-Germain” pārgāja Brazīlijas izlases uzbrucējs Neimārs. Futbolista pāreja Parīzes komandas īpašniekiem izmaksāja 222 miljonus eiro.

Iepriekš ziņots, ka Levijs par Keinu varētu prasīt vairāk kā 222 miljonus eiro, padarot Anglijas izlases uzbrucēju par visu laiku dārgāko futbolistu pasaulē. Savulaik, Levijs uz Madridi pārdeva Garetu Beilu, iekasējot 100 miljonus eiro.

“Šī doma (par Keinu “Real” kreklā) vēl joprojām nepamet manu prātu. Viņš ir izcils futbolists, bet arī gados jauns. Viņam ir priekšā daudzi gadi, lai kļūtu vēl labākam,” sarunā ar Cadena COPE  iepriekš bija izteicies “Real” prezidents Florentīns Peress.

Tāpat iepriekš Anglijas medijos bija parādījusies informācija, ka “Real” varētu piedāvāt Londonas komandai veikt maiņas darījumu, proti, atpakaļ uz “Spurs” pārceltos Velsas izlases līderis Garets Beils, bet uz Madridi postos Keins. “Real” pie šāda scenārija būtu gatavi vēl piemaksāt.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par