Ar Balceru sazinājies KHL klubs

Rūdolfs Balcers, sportazinas.com
Rūdolfs Balcers | Foto: Belleville Senators

Interesi par Latvijas izlases uzbrucēju Rūdolfu Balceru izrādījis viens Kontinentālās hokeja līgas () klubs, liecina “Sportazinas.com” rīcībā esošā informācija.

Respektējot KHL komandas pārstāvja vēlmes, portāls “Sportazinas.com” nevar atklāt kluba nosaukumu, taču Balcers informējis, ka pēc šis sezonas neplāno doties uz Eiropu.

Pēc specializētā portāla “Capfriendly” datiem, Balcera līgums ar Nacionālās hokeja līgas () vienību Otavas “Senators” ir noslēdzies. Ņemot vērā to, ka nākamā sezona varētu sākties decembrī, tad, ja uzbrucējs tiešām neplāno doties uz Eiropu, viņam varētu nākties iztikt visai lielu laiku bez spēļu prakses. Iespējams variants, ka “Senators” noslēdz ar hokejistu jaunu līgumu un tad izīrē viņu kādam Eiropas klubam līdz čempionāta sākumam.

23 gadus vecais latvietis aizvadīja otro sezonu “Senators”. 15 spēlēs viņš izcēlās ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, sakrājot negatīvu lietderības koeficientu -2. Sezonas lielāko daļu Balcers pavadīja Amerikas hokeja līgas (AHL) klubā Beleviles “Senators”, kur viņa sniegums bija krietni produktīvāks – 36 (16+20) punkti 33 mačos.

Koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ gan AHL, gan NHL čempionāti tika pārtraukti. AHL turnīrs netiks turpināts, savukārt NHL čempionāts tiks atsākts tuvākajās dienās, tomēr Otavas klubs nav to 24 vienību vidū, kuras turpinās cīņu par Stenlija kausu.

2018./2019. gada sezonā Latvijas izlases hokejists piedzīvoja debiju pasaules spēcīgākajā līgā. 36 cīņās viņš iemeta piecas ripas un atdeva deviņas piespēles, nopelnot negatīvu lietderību -7.

Balcers pārstāvējis Latviju divos pasaules čempionātos. 15 spēlēs viņš iemeta piecus vārtus un atdeva 10 piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par