Ar Daugaviņu vienā maiņā sezonu aizvadījušais Denforts kļūst par “Blue Jackets” spēlētāju

04/05/2021 11:40

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolumbusas “Blue Jackets” paziņojis par līguma noslēgšanu ar kanādiešu uzbrucēju Džastinu Denfortu.

Līgums noslēgts uz vienu gadu, tas stāsies spēkā no nākamās sezonas.

Aizvadītajā sezonā 28 gadus vecais uzbrucējs piedzīvoja debiju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), kļūstot par Maskavas apgabala “Vityaz” hokejistu. Spēlējot vienā maiņā ar Kasparu Daugaviņu, Denforts 58 mačos izcēlās ar 23 vārtiem un 32 piespēlēm, kļūstot par “Vityaz” rezultatīvāko spēlētāju un sesto rezultatīvāko hokejistu visā līgā.

Pats Daugaviņš 58 spēlēs guva 17 vārtus un atdeva 32 piespēles, atjaunojot savu rekordu pēc gūtajiem punktiem vienā KHL sezonā. Iepriekš vēstīts, ka “Vityaz” neturpinās sadarbību ar latviešu hokejistu.

Uz Krieviju Denforts atbrauca no Somijas čempionāta, kur divu gadu garumā pārstāvēja “Lukko” vienību, atzīmējoties ar 52 un 60 punktiem. Pirms došanās uz Eiropu kanādietis spēlēja Amerikas hokeja līgā (AHL) un Austrumu krasta hokeja līgā (ECHL).

Uzbrucējs nekad nav spēlējis NHL. Viņš ir nedraftēts hokejists.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…