Ar Porziņģa 28 punktiem nepietiek uzvarai pret “Jazz” (VIDEO)

11/02/2020 07:28

Latviešu basketbola zvaigzne aizvadītajā naktī guva 28 punktus, taču viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Dalasas “Mavericks” (32-22) ar 119:123 piekāpās Jūtas “Jazz”(35-18).

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 35 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā iemeta 28 punktus, iemetot trīs no deviņiem trīspunktu metieniem un četrus no astoņiem divpunktu metieniem. Tāpat Kristaps realizēja 11 no 13 soda metieniem.

Latvietis izcīnīja piecas atlēkušās bumbas. Tāpat viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu pretinieku bumbu, bloķēja divus pretinieku metienus, pieļāva vienu kļūdu un sakrāja četras piezīmes. Ar latvieti laukumā “Mavs” guva par 11 punktiem vairāk nekā ielaida.

Dalasas komandā šajā spēlē vēl 33 punktus iemeta Tims Hārdavejs. “Jazz” rindās 25 punkti Džordanam Klārksonam, bet pa 23 iekrāja Donovans Mičels un Bojans Bogdanovičs.

Nākamo spēlē “Mavericks” paredzēta 13. februārī plkst. 3:30 mājās pret Sakramento “Kings”, šī būs pēdējā spēle pirms Zvaigžņu spēles pārtraukuma.

“Mavericks” ar 32 uzvaru 54 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu.