Ar Štelmaheru konkurēja arī treneri no Itālijas un Grieķijas

Roberts Štelmahers, sportazinas.com
Roberts Štelmahers | Foto: LBS

Cīņā par Igaunijas basketbola komandas galvenā trenera krēslu izkonkurējis speciālistus no basketbola lielvalstīm Itālijas un Grieķijas, sarunā ar Igaunijas sabiedrisko raidorganizāciju ERR teica Tallinas “Kalev”/”Cramo” ģenerālmenedžeris Ramo Kasks.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers arī nākamajā sezonā vadīs Tallinas klubu “Kalev/”Cramo”. Tāpat līgumi noslēgti ar viņa palīgiem Akseli Vairogu un Indreku Reinboku.

Sarunā ar ERR Kase neslēpa, ka kandidātu galvenā trenera amatam nav trūcis.

“Procesa gaitā bija piedāvājumi no Grieķijas un Itālijas izlašu treneru asistentiem, taču mēs tāpat vēlējāmies nolīgt Robertu,” skaidroja menedžeris. “Roberts pagājušajā sezonā ar komandu demonstrēja tādu sniegumu, par kuru apmierināta bija visa vadība. Turpinājām cerēt, ka viņš atgriezīsies klubā, lai paveiktu to, kas neizdevās priekšlaicīgi noslēgtajā sezonā.”

Jau pēc sezonas beigām komanda izbeidza darba attiecības ar visu personālu un basketbolistiem. Klubs cīnījās ar finansiālām problēmām, tāpēc nākamsezon ikvienam jārēķinās ar mazāku atalgojumu.

“Izgājām uz kompromisiem. Katrs šosezon saņems mazāk, taču treneris parādīja, ka ir lojāls klubam un vēlas tikties ar mums. Štelmahera atalgojums nav tālu no tā, kas tika saņemts pērn, taču viņš ir prātīgs vīrs un piekrita nosacījumiem,” gandarīts bija Kasks.

Štelmahers aizvadītajā sezonā komandu vadīja VTB Vienotajā līgā un Igaunijas-Latvijas Basketbola līgā un vietējā čempionātā. Visos turnīros sezona priekšlaicīgi noslēdzās koronavīrusa radītās pandēmijas dēļ.

VTB čempionātā komanda ar astoņām uzvarām 20 spēlēs turnīra tabulā ieņēma piekto vietu un bija labās pozīcijās, lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā. Apvienotajā čempionātā “Kalev”/”Cramo” ieņēma trešo vietu, kas bija labākais rezultāts starp Igaunijas komandām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par