Argentīna ar Mesi priekšgalā piedzīvo neveiksmi Kolumbijai (VIDEO)

16/06/2019 12:29

Kolumbijas futbola izlase sestdien Dienvidamerikas valstsvienību turnīra “Copa America” pirmajā mačā ar 2:0 (0:0) pārspēja Argentīnu. Kolumbieši Argentīnu uzvarējuši pirmo reizi kopš 2007.gada.

Argentīnas izlasei ar superzvaigznēm Lionelu Mesi un Serhio Agvero priekšgalā šajā mačā piederēja lielāks pārsvars un bija vairāk sitienu pa vārtiem, tomēr uzvaru svinēja Kolumbija. Vispirms 71.minūtē ar negaidītu un precīzu sitienu no soda laukuma robežas atzīmējās Rohers Martiness, bet četras minūtes pirms pamatlaika beigām no vārtu priekšas izcēlās Duvans Zapata.

B apakšgrupā bez Kolumbijas un Argentīnas cīnīsies arī Paragvaja un Katara, kuras pirmo maču aizvadīs svētdien.

Tikmēr A apakšgrupā sestdien Venecuēla nospēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Peru. Jau ziņots, ka pirms tam šajā grupā turnīra atklāšanas mačā saimniece Brazīlija ar 3:0 uzveica Bolīviju.

Turnīrā piedalās 12 komandas, kas sadalīts trīs apakšgrupās. Katras grupas divas labākās un arī divas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas sasniegs ceturtdaļfinālu.

Pirms trim gadiem “Copa America” turnīrā triumfēja Čīle.