Argentīna vēlas Gvardiolu

05/07/2018 09:12

Argentīnas futbola federācija par izlases nākamo galveno treneri vēlas redzēt Spānijas speciālistu Pepu Gvardiolu, vēsta Manchester Evening News, atsaucoties uz situācijai tuvu stāvošu avotu.

Federācija gan saprot, ka piesaistīt izcilo stratēģi ir teju nereāli, līdz ar to, tiks piedāvāts ļoti ienesīgs līgums, lai Anglijas Premjerlīgas kluba Mančestras “City” galvenais treneris apsvērtu domu par izlases vadīšanu.

Tiek vēstīts, ka Argentīnas izlases vadība gatava galdā likt 48 miljonus eiro, lai bijušais Lionela Mesi treneris “Barcelona” rindās, izskatītu piedāvājumu.

Argentīnas izlases izredzes samazina fakts, ka pēc aizvadītās sezonas, 47 gadus vecais Gvardiola un Mančestras komanda pagarināja līgumsaistības līdz 2021.gadam.

 

Kā zināms, Argentīnas izlase aizvadīja ļoti nesekmīgu turnīru, kura sākumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Islandes izlasi, bet no grupas izkļuva “caur adatas” aci, ar 2:1 pārspējot Nigērijas izlasi.

Astotdaļfinālā ar Sampoali vadīto komandu tikās Francijas valstsvienība, kas ar dienvidamerikāņiem izrēķinājās, uzvarot ar 4:2. Argentīnas komanda bija vadībā ar 2:1, bet nespēja noturēt pārsvaru līdz mača beigām.

Sampoali virzienā visa turnīra laikā tika raidīta plaša kritika. Eksperti Argentīnas rādīto futbolu sauca par bezzobainu, bet taktiskie risinājumi un izvēlētie sastāvi daudziem bija nesaprotami.

Tāpat Argentīnas mediji vēstīja, ka Sampoali zaudējis kontroli par komandu, bet īstais lēmumu pieņēmējs ir komandas līderis Lionels Mesi.

Tiek vēstīts, ka 58 gadus vecais Sampoali tiksies ar Argentīnas futbola federācijas prezidentu Klaudio Tapeju, lai pārrunātu līguma laušanas detaļas. Kā vēsta TNT, ja Sampoali pats neiesniegs atlūgumu, tad federācija meklēs risinājumus kā vienoties ar treneri par sadarbības neturpināšanu.

Sampoali līgums ar Argentīnas izlasi bija noslēgts uz pieciem gadiem. Līgumu ir iespējams lauzt pēc 2019.gada “Copa America” turnīra. Līgumā iestrādāts punkts, ja tas tiek lauzts pirms minētā turnīra, tad Sampoali var saņemt 20 miljonus ASV dolāru. Sampoali pats nealkst turpināt darbu, tādēļ Argentīnas federācija cer izmaksājamo summu krietni samazināt.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…