Argentīnas jaunā futbola zvaigzne vienojies ar “Barcelona”

Lautaro Martiness, sportazinas.com
Lautaro Martiness | Foto: elchorrillero.com

Argentīnas izlases un Itālijas futbola kluba Milānas “Inter” futbolists vienojies par pāreju uz Spānijas grandu “Barcelona”, bet līguma noslēgšana varētu notikt vēlāk.

Martiness ar Spānijas vienību ir vienojušies par līguma nosacījumiem, taču vēl priekšā sarunas ar viņa pārstāvēto komandu. Lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus, Barselonas komanda joprojām meklē variantus, kā pārdot brazlīlieti Filipi Koutinju.

22 gadus vecais argentīnietis šīs sezonas laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem “Inter” spēlētājiem. Tautieša iegādi vēlas arī “Barcelona” kapteinis Lionels Mesi. Itālijas un Spānijas klubi veikuši pārrunas arī iepriekš, taču pagaidām bez panākumiem.

Koronavīrusa pandēmija ieviesusi korekcijas arī “Barcelona” budžetā – nācies aizņemties 200 miljonus eiro no nākamās sezonas budžeta, tāpēc nav pieejamo līdzekļu, lai iegādātos Martinesu. Uzbrucēja līgumā ir iekļauta 111 miljonus eiro liela izpirkuma summa, bet Spānijas čempione jau paudusi, ka nevēlas maksāt tik daudz.

Martiness Argentīnas izlasē piedalījies 17 mačos un guvis deviņus vārtus. Divās sezonās “Inter” sastāvā viņam kopumā 73 spēles un 26 precīzi sitieni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par